کوکی‌های شکلاتی وگان – بدون مواد دیوانه‌کننده!


این بهترین دستور پخت بیسکویت با چیپس شکلاتی است که تا به حال پیدا کرده اید. نرم، جویدنی، در دهان ذوب می شود، این تنها چیزی است که می توانید در دستور پخت یک کوکی شکلاتی بخواهید!

کوکی های شکلاتی وگان

بهترین کوکی های شکلاتی وگان

بدون آرد کتان

بدون دانه چیا یا جایگزین تخم مرغ

فقط 9 ماده

بدون هوموس

این بهترین دستور پخت کوکی شکلاتی وگان است که من امتحان کرده ام و درست است که هم گیاهخواران و هم گوشت خواران آن را دوست دارند. دستور غذا را در همه دوستان خود امتحان کنید.

چگونه ممکن است که طعم این کلوچه های گیاهی تا این حد شبیه کوکی های شکلاتی سنتی سنتی باشد؟ دلیلش این است که کوکی ها فقط با مواد تشکیل دهنده شیرینی شکلاتی سنتی درست می شوند!

شما همچنین ممکن است این کوکی های وگان کره بادام زمینی را دوست داشته باشید

بهترین دستور تهیه چیپس شکلاتی وگان

شیرینی های شکلاتی خانگی تا زمانی که ممکن است یکی از دسرهای مورد علاقه من بوده اند.

به من یک انتخاب بدهید، و من در هر روز از هفته بیسکویت های چیپسی شکلاتی را روی کیک یا دسر انتخاب می کنم. حتی قبل از اینکه آنقدر قد داشته باشم که بتوانم بالای میز آشپزخانه را ببینم، این عنوان را گرفتم هیولای کوکی.

هر زمان که کوکی هایی در اطراف وجود داشته باشد، مطمئناً آنها را پیدا خواهم کرد.

بنابراین منطقی است که وقتی گیاهخوار می شوم، این یکی از اولین دستور العمل های وگان من بود، همراه با این پنکیک های گیاهی و رول های دارچینی وگان.

هیچ کس که این دستور غذا را امتحان کرده است هرگز باور نمی کند که این براونی های شکلاتی نرم و کلاسیک در واقع گیاهخوار هستند!

خمیر کیک

مواد تشکیل دهنده کوکی های شکلاتی وگان

دستور تهیه این غذا با استفاده از مواد اولیه آسان است، بدون آرد بادام یا آب سیب و بدون نیاز به روغن نارگیل.

برای آرد: کوکی ها را با آرد گندم سیاه، بلغور جو دوسر یا آرد سفید همه منظوره ساده امتحان کنید. من آرد کامل را امتحان نکردم، بنابراین نمی توانم این جایگزینی را تضمین کنم. در صورت تلاش حتماً نظر خود را با نتایج ارسال کنید.

منبع چربی: گزینه های موثر عبارتند از آفتابگردان، نارگیل، یا روغن نباتی. یا روی کره گیاهی پرچرب مانند Melt Organic، Myoko یا Earth Balance بمالید.

شیرین کننده: با خیال راحت انواع مختلف شکر یا جایگزین های بدون قند مانند زایلیتول یا اریتریتول دانه بندی شده را امتحان کنید.

همچنین می توانید به جای دو نوع شکر، فقط از یک نوع شکر استفاده کنید. کوکی‌های به‌دست‌آمده ممکن است تردتر یا پخش‌شده‌تر باشند، یا ممکن است به زمان بیشتری یا کمتری در فر نیاز داشته باشند، اما آزمایش‌های پخت خوراکی بهترین نوع هستند!

*برای کوکی های شکلاتی کتونی، این کوکی ها را امتحان کنید

کوکی های شکلاتی وگان جویدنی

آیا شکلات وگان است؟

آیا چیپس های شکلات وگان هستند؟ من این سوالات را زیاد پرسیده ام و خوشبختانه پاسخ مثبت است، خود شکلات گیاهی است.

در حالی که گاهی اوقات شیر ​​به آن اضافه می‌شود، حتی برخی از مارک‌های فروشگاه‌های مواد غذایی عمومی- از چیپس‌های شکلات گیاهی و تخته‌های شکلات وجود دارد که پیدا کردن آنها بسیار آسان‌تر است.

اگر می خواهید چیپس های شکلات وگان را از یک فروشگاه مواد غذایی معمولی شکار کنید، بهترین مکان برای شروع، راهروی غذای طبیعی است. اکثر خواربارفروشی های معمولی باید یک بخش غذای طبیعی داشته باشند. اگر مطمئن نیستید کجا هستند فقط از منشی بپرسید.

به دنبال یکی از مارک های زیر باشید: Enjoy Life، Simple Truth Organic، Target Simply Balanced، Lily’s Sweet Stevia Sweetened، Kirkland Semi-Sweet (Brand Costco)، Guittard Semi-Sweet or Extra Dark، Equal Exchange، Scharffen Berger، نان شکلات تلخ میله ها، جو نیمه شیرین فروشنده، غنچه نیمه شیرین، یا عید پاک.

(توجه: روی برچسب برخی از این بسته ها نوشته شده است “ممکن است حاوی شیر باشد” زیرا شکلات چیپسی ها در کارخانه ای ساخته می شوند که محصولات غیر گیاهی نیز تولید می شود.

اکثر گیاهخواران هنوز هم چنین محصولاتی را گیاهخواری می دانند، اما البته این یک انتخاب شخصی است، به خصوص اگر دلیل اجتناب از شیر آلرژی باشد. در زمان انتشار، برندهای Enjoy Life و Pascha دارای گواهینامه بدون لبنیات، بدون گلوتن و بدون سویا هستند.)

بیسکویت شکلاتی بدون لبنیات بدون تخم مرغ

از کجا می توانم شکلات وگان بخرم؟

همانطور که قبلا ذکر شد، می توانید چیپس شکلات وگان را در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی معمولی پیدا کنید. سایر مکان‌های خوب برای جستجو عبارتند از Whole Foods، فروشگاه مواد غذایی بهداشتی محلی، آمازون یا iHerb.

گاهی اوقات فروشگاه های آنلاین قیمت کمتری را ارائه می دهند. اگر هیچ چیز دیگری نیست، همیشه می توانید شکلات را خرد کنید روبان برای اینکه خودتان چیپس شکلاتی درست کنید!

گزینه های نوار شکلات وگان بسیار زیادی وجود دارد که بتوان همه آنها را در اینجا فهرست کرد، اما برخی از گزینه های تجارت منصفانه مورد علاقه من عبارتند از برندهای Theo، Pacari، Taza، Loving Earth و گونه های در معرض خطر. زیاد.

اکنون جو دوسر: جو دوسر شبانه – 15 دستور العمل جدید

بیسکویت چیپسی شکلاتی

طرز تهیه کوکی های شکلاتی

همه مواد کوکی را با یک کاسه متوسط ​​مخلوط کنید.

آرد، شکر، جوش شیرین، نمک و چیپس شکلات را در یک کاسه با هم ترکیب کنید. خوب هم بزنید.

شیر غیر لبنی، روغن و عصاره وانیل خالص را اضافه کنید. هم بزنید تا خمیر شیرینی شکل بگیرد. ابتدا خشک می شود، پس به هم زدن ادامه دهید و ناگهان به خمیر شیرینی تبدیل می شود.

خمیر را به یک توپ بزرگ فشار دهید. حداقل 2 ساعت یا یک شب در یخچال قرار دهید یا در فریزر قرار دهید تا خمیر خنک شود.

پس از خنک شدن فر را با دمای 325 درجه فارنهایت گرم کنید. گلوله های خمیر چیپسی شکلاتی را گرد کنید و گلوله ها را در سینی چرب شده قرار دهید. بین کوکی ها فاصله کافی بگذارید تا هنگام پخت پخش شوند.

به مدت 11 دقیقه در طبقه وسط فر بپزید. کوکی ها وقتی از فر خارج شوند کم رنگ به نظر می رسند. این همان چیزی است که شما می خواهید، زیرا آنها همچنان به شکل ظاهری خود ادامه می دهند.

اجازه دهید کوکی‌های شکلاتی حداقل ده دقیقه خنک شوند. اگر به دلایلی کوکی ها به اندازه کافی پخش نشدند (گاهی اوقات آب و هوا تداخل دارد)، پس از پخت به سادگی با قاشق فشار دهید.

دستور پخت کوکی های وگان چیپسی شکلاتی

ترفندهای نگهداری و پخت

 • اگر می‌خواهید خمیر کوکی‌ها را فریز کنید تا هر زمان که هوس شکلات شد، آن‌ها را به شکل توپ درآورید و تا سه ماه در ظرف دربسته فریز کنید. وقتی آماده پخت هستید، نیازی به ذوب کردن خمیر کوکی ها نیست. فقط 1-2 دقیقه دیگر به زمان پخت اضافه کنید.
 • برای کوکی‌های شکلاتی نرم، باقیمانده‌ها را در یک ظرف پلاستیکی دربسته نگهداری کنید و در صورت داشتن 1/4 تکه نان به آن اضافه کنید، که به لطیف نگه داشتن کوکی‌ها کمک می‌کند. برای کوکی‌های ترد، در یک ظرف شیشه‌ای نگهداری کنید. کوکی های پخته شده 2-3 روز ماندگاری دارند.
 • من بارها این کوکی ها را درست کرده ام و آب و هوا قطعا می تواند بر ظاهر و احساس نتایج تأثیر بگذارد. اما اگرچه همیشه به نظر نمی رسد، اما هر فشاری آن را دارد همیشه مزه مضحکی خوشمزه بود من هنوز دسته بدی درست نکردم
 • کوکی‌های شکلاتی وگان برای جعبه‌های ناهار یا مهمانی‌هایی که توسط شخص دیگری برگزار می‌شود عالی هستند و به یک دسر گیاهی قابل حمل نیاز دارند که بتوانید از نقطه A تا B بدون درهم‌کاری آن را ببرید.
 • بیش از صد دستور غذای بدون لبنیات و وگان را می توانید با مراجعه به صفحه زیر پیدا کنید: دستور العمل های کوکی سالم

در بالا، ویدیوی دستور پخت بیسکویت با چیپس شکلاتی وگان را تماشا کنید

بهترین دستور پخت بیسکویت با چیپس شکلاتی وگان

دستور تهیه شده از کوکی های شکلاتی سالم.

 • 1 فنجان سفید، بلغور جو دوسر یا آرد گندم
 • 1/2 قاشق چایخوری جوش شیرین
 • 1/4 قاشق چایخوری نمک
 • 1/4 فنجان قند، در صورت تمایل تصفیه نشده (بدون شکر، برای صبحانه کوکی ها را امتحان کنید)
 • 1/4 فنجان شکر قهوه ای یا شکر نارگیل
 • 1/3 فنجان شکلات چیپسی
 • 2 قاشق سوپخوری شیر مورد علاقه به علاوه در صورت نیاز بیشتر
 • 2 قاشق سوپخوری روغن یا کره گیاهی ذوب شده
 • 1/4 قاشق چایخوری عصاره وانیل خالص
 • همه مواد خشک را در یک کاسه ترکیب کنید، سپس در یک کاسه مرطوب هم بزنید تا خمیر شکل بگیرد – ابتدا خشک می شود، بنابراین به هم زدن ادامه دهید تا زمانی که بافت خمیر کوکی به دست آید. در صورت لزوم، 1-2 قاشق غذاخوری شیر اضافی به دلخواه خود اضافه کنید. به شکل یک توپ بزرگ درآورید، سپس به مدت حداقل 2 ساعت در یخچال قرار دهید یا در فریزر قرار دهید تا خمیر خنک شود. پس از سرد شدن خمیر، فر را با دمای 325 درجه فارنهایت گرم کنید، گلوله های خمیر درست کنید و روی یک ورقه روغنی قرار دهید و بین بیسکویت ها فاصله کافی برای پخش شدن بگذارید. به مدت 11 دقیقه در طبقه وسط بپزید. وقتی آنها را بیرون بیاورید به عقب نگاه خواهند کرد. 10 دقیقه قبل از دست زدن به آنها اجازه دهید در سینی فر خنک شوند و در این مدت سفت می شوند. اگر به هر دلیلی کوکی ها به اندازه کافی پخش نشدند (آب و هوا می تواند نقش زیادی داشته باشد)، پس از پخت به سادگی با قاشق فشار دهید. همچنین می‌توانید گلوله‌های اضافی خمیر کوکی درست کنید و آن‌ها را برای پخت در زمان بعدی فریز کنید. من فقط می توانم انواع آردهای ذکر شده را تضمین کنم، اما با خیال راحت امتحان کنید!مشاهده حقایق تغذیه

دستور العمل های دسر وگان

براونی شکلاتی وگان

براونی وگان

نان موز شکلاتی با چیپس شکلات و کره بادام زمینی

نان شکلاتی موز

دستور تهیه موس شکلات تلخ وگان آسان

موس شکلاتی وگان

دستور پخت کیک شکلاتی وگان

کیک شکلاتی وگان

لیوان قهوه ای

براونی در یک فنجان

دستور العمل آسان ترافل شکلاتی

ترافل شکلاتی

چیزکیک توت فرنگی وگان

دستور پخت چیزکیک وگان