کیک کیک گیلاس – کافه آشپزخانه مل


این کیک چیزکیک گیلاس بهشت ​​در بشقاب پای است! یک پوسته کراکر گراهام با خمیر چیزکیک بدون پخت و پر کردن پای گیلاس خانگی به صورت لایه لایه شده است. YUM!

تقریبا هیچ چیز بهتر از یک چیزکیک بدون پخت نیست، و این نسخه پای گیلاس خوشمزه باورنکردنی است (و خیلی آسان!).

کیک چیزکیک گیلاس در بشقاب پای شیشه ای با حوله آبی و سفید

خمیر کیک پنیر بدون پخت

این خمیر چیزکیک بدون پخت کمی متفاوت از دیگر دستور العمل های کیک پنیر بدون پخت است که من در سایت خود دارم.

کمی نرم تر می شود و بافت و طعم کمی خامه ای دارد. هر دو خوشمزه هستند. و صادقانه بگویم، یا خمیر کیک پنیر بدون پخت در اینجا کار خواهد کرد.

برایان از طرفداران سرسخت این خمیر چیزکیک است که از شیر تغلیظ شده شیرین شده استفاده می کند. این شبیه به نسخه ای است که او با خوردن آن بزرگ شده است (تقریبا همه اعضای خانواده آن را برای تولد خود درخواست کردند، و با 9 نفر در خانواده، این به معنای خوردن چیزکیک زیادی در طول سال ها بود!).

حقیقت خنده دار: اسیدیته موجود در خامه ترش و آب لیمو با شیر تغلیظ شده شیرین شده در دستور غذا واکنش نشان می دهد تا به غلیظ شدن خمیر چیزکیک بدون پخت کمک کند.

ریختن شیر تغلیظ شده شیرین در خمیر چیزکیک

پوسته کراکر گراهام

خمیر ساده کیک پنیر بدون پخت درست داخل پوسته کراکر گراهام آماده شده می رود. من به شدت این دستور غذای کامل کراکر گراهام را توصیه می کنم. کره ای، کمی شیرین و شگفت انگیز است.

من عاشق چیزهای زیادی در زندگی هستم، و کراکرهای خانگی گراهام هم هستند خیلی نزدیک به بالای آن لیست (که همچنین شامل موارد زیر می شود: دویدن، هرگز از خانه من بیرون نمی روند، و خاراندن شکم خوکچه).

چیزکیک باید حداقل چهار ساعت یا حداکثر 24 ساعت در یخچال بماند. با سرد شدن سفت می شود، پس این مرحله را نادیده نگیرید!

ریختن خمیر چیزکیک در پوسته کراکر گراهام

تاپینگ پای آلبالو خانگی

من همه چیز در مورد انتخاب هستم. و شما با قسمت پای گیلاس این چیزکیک بدون پخت انتخاب دارید.

 1. می توانید از فیلینگ پای گیلاس خریداری شده از فروشگاه مورد علاقه خود استفاده کنید (ما در این دستور از آن به عنوان تاپینگ استفاده می کنیم).
 2. یا می توانید یک رویه پای گیلاس خانگی ساده درست کنید.

این بسیار آسان است و طعم تازه و خوشمزه ای دارد. من از گیلاس‌های تیره و شیرین استفاده می‌کنم، به همین دلیل است که کمی تیره‌تر از فیلینگ پای گیلاس قرمز روشن موجود در فروشگاه است.

برای تهیه فیلینگ پای آلبالو خانگی، کافی است گیلاس، نشاسته ذرت، شکر، آب و آب لیمو را بجوشانید تا غلیظ شود. قبل از استفاده در دستور غذا اجازه دهید تا دمای اتاق خنک شود.

پای گیلاس خانگی با قاشق چوبی در قابلمه

می توانید رویه پای گیلاس را در کناره سرو کنید، اما من دوست دارم آن را روی چیزکیک آماده شده پهن کنم و به همین صورت سرو کنم.

جشن و سرگرمی و کمی آشفته است. و من اتفاقاً همه این چیزها را دوست دارم.

به یاد داشته باشید که این کیک پنیر دارای قوام نرم و بسیار خامه ای است، بنابراین ممکن است برش ها عالی نباشند، اما اشکالی ندارد! قرار است اینطور باشد.

فوق العاده نرم فوق العاده خامه ای فوق العاده خوشمزه

پای چیزکیک گیلاس در بشقاب پای شیشه ای با برش

پای چیزکیک گیلاس با تمام حال و هوای آرام و لایه های فوق العاده خوشمزه اش یک چیز زیباست.

حتی بهتر از آن، می توان آن را یک روز جلوتر از زمان ساخت. (یا حتی بیشتر از آن، اگر منتظر مونتاژ کردن همه اجزا تا نزدیک شدن به زمان خدمت باشید.)

اگر عاشق چیزکیک نرم و خامه ای و کره ای، کراکرهای گراهام شیرین و گیلاس های روشن و آبدار هستید، این دسر رویایی است که به حقیقت می پیوندد.

تکه کیک چیزکیک گیلاس با گاز گرفته شده

یک سال پیش: کوکی دو شکلاتی S’Mores
دو سال پیش: پینه دوز شکلاتی گیلاس
سه سال پیش: لازانیا سبزی تابستانی تابه ای
چهار سال پیش: میله های کوکی پای گیلاس
پنج سال پیش: ماهی آزاد کبابی لطیف
شش سال پیش: رول پیتزا پپرونی خانگی
هفت سال پیش: میله های کیک توت فرنگی
هشت سال پیش: براونی نعنایی شکلاتی کلاسیک
نه سال پیش: زیتی پخته پستو و سوسیس
ده سال قبل: پای بانوفی

تکه کیک چیزکیک گیلاس با گاز گرفته شده

کیک کیک گیلاس

خمیر چیزکیک:

 • 16 اونس (454 g) پنیر خامه ای پر چرب (به یادداشت مراجعه کنید)
 • ¼ فنجان (57 g) خامه ترش
 • 1 قاشق سوپخوری آب لیموی تازه
 • 1 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • 14 اونس می توان (400 g) شیر تغلیظ شده شیرین

رویه پای گیلاس:

 • 5 تا 6 فنجان ها (680-825 g) گیلاس شیرین منجمد بدون هسته (به یادداشت مراجعه کنید)
 • ½ به 1 فنجان (106 – 212 g) شکر گرانول (بسته به اینکه چقدر شیرین می خواهید، من معمولاً از 3/4 فنجان استفاده می کنم)
 • ¼ فنجان اب
 • ¼ فنجان (37 g) نشاسته ذرت
 • 2 قاشق غذاخوری آب لیموی تازه
 • برای خمیر چیزکیک، در یک کاسه بزرگ، پنیر خامه ای را اضافه کنید و با همزن (میکسر ایستاده یا همزن برقی دستی) بزنید تا حدود یک دقیقه پنیر خامه ای سبک و پفکی شود.

 • خامه ترش، آب لیمو و وانیل را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید و در صورت نیاز کناره های کاسه را بتراشید.

 • در حالی که همزن روشن است، شیر تغلیظ شده را به تدریج اضافه کنید و با سرعت متوسط ​​هم بزنید تا غلیظ و کرم رنگ شود، ۱ تا ۲ دقیقه. در صورت نیاز کناره های کاسه را خراش دهید.

 • خمیر را داخل پوسته کراکر گراهام آماده شده بریزید و به طور یکنواخت پخش کنید. حداقل چهار ساعت یا حداکثر تا 24 ساعت در یخچال قرار دهید. (با سرد شدن خمیر کمی سفت می شود.)

 • برای رویه پای گیلاس، تمام مواد را در یک قابلمه متوسط ​​مخلوط کنید. خوب هم بزنید تا ترکیب شوند.

 • روی حرارت متوسط ​​قرار دهید تا به آرامی بجوشد و مرتباً هم بزنید. 5-10 دقیقه بپزید و هم بزنید تا آلبالوها نرم شوند و مخلوط غلیظ شود. قبل از استفاده بگذارید تا دمای اتاق خنک شود.

 • روی کیک گیلاس خنک شده را روی چیزکیک خنک شده پخش کنید. در یخچال قرار دهید تا آماده سرو شود (یا بلافاصله سرو کنید). این یک چیزکیک نرم است، بنابراین اگر برش های آن بی نقص نیستند، زیاد نگران نباشید.

پنیر خامه ای: این دستور به پنیر خامه ای پر چرب نیاز دارد – نه سبک یا نوفچاتل. پنیر خامه ای سبک شده باعث می شود که فیلینگ خیلی آب شود.
گیلاس: می توان از گیلاس تارت یخ زده استفاده کرد – در صورت استفاده، شکر را دو برابر کنید. گیلاس تازه را نیز می توان به جای یخ زده استفاده کرد – در صورت استفاده، آب را به 1/3 یا 1/2 فنجان برسانید. همچنین می توانید فیلینگ پای گیلاس را که از فروشگاه مورد علاقه خود خریداری کرده اید را برای رویه پای آلبالو خانگی قرار دهید.

خدمت رسانی: 1 خدمت کردن، کالری: 1649کیلو کالری، کربوهیدرات ها: 275g، پروتئین: 40g، چربی: 47g، چربی های اشباع شده: 29g، کلسترول: 180میلی گرم، سدیم: 725میلی گرم، فیبر: 1g، قند: 269g

[email protected] را در اینستاگرام دنبال کنید و با استفاده از هشتگ #melskitchencafe دستورهایی را که از وبلاگ من درست می کنید به من نشان دهید. من عاشق دیدن همه خوبی هایی هستم که شما در آشپزخانه های خود دارید!

منبع دستور غذا: از کافه آشپزخانه مل

سلب مسئولیت: من یکی از شرکت‌کنندگان در برنامه Amazon Services LLC Associates هستم، یک برنامه تبلیغاتی وابسته که برای فراهم کردن وسیله‌ای برای کسب هزینه از طریق پیوند به Amazon.com و سایت‌های وابسته طراحی شده است. من به عنوان یک همکار آمازون از خریدهای واجد شرایط درآمد کسب می کنم.