یکی از بهترین غذاهای وگان در داخل سیب بزرگ

دلیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرراسین

جاده کریستوفر 20 (در داخل وست ویلج، منهتن)، کلان شهر سیب بزرگ، سیب بزرگ

تهیه شام: فرانسوی

این رستوران مترقی بر غذاهای فرانسوی هدف اصلی دارد. این مفهوم پس به همین دلیل رفتن به {صاحب خانه} به همین دلیل فرانسه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیدا می کند اینکه یافتن غذای طبیعی سخت است در نتیجه همه قطعات شامل تخم خروس هر دو خامه است، مطرح شد. در داخل دلیس اند ساراسین، آیا بسیاری از غذاهای عادی فرانسوی همراه خود سبک وگانی معادل فوی گراس، دوختن اووین، گوشت بورگینیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است همچنین کرپ ها را {خواهید یافت}.

هانگاوی

12 E 32nd St (در داخل میدتاون ژاپنی، منهتن)، کلان شهر سیب بزرگ، سیب بزرگ

تهیه شام: کره ای

HanGawi خوب تصمیم گیری در مورد رایج برای وگان ها در داخل سیب بزرگ است، در نتیجه خوب تخصص رستوران عادی کره ای است. در گذشته به همین دلیل تصمیم گیری در مورد به همین دلیل منوی تحت تأثیر قرار گرفت به همین دلیل کوه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنامه غذایی کره‌ای‌های سنتی، به همین دلیل خواهید داشت درخواست شده است می‌شود کفش ورزشی‌های شخصی را به همین دلیل درگاه در داخل بیاورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی پایین بنشینید. حساب کردن داشته باشید کدام ممکن است به همین دلیل کوفته های طبیعی، گلدان های سفالی توفو، کشک لوبیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید چای های عادی اوقات خوبی داشته باشید. HanGawi ممکن است همچنین خوب رستوران خواهر غیرعادی به تماس گرفتن رستوران وگان فرانچیا دارد تخصصی ایجاد می کند آن خواهد شد می‌توانید به همین دلیل سوشی {سبزیجات} را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک ها غذاهای نودل اوقات خوبی داشته باشید.

تری

چلسی: 60 W 23rd St (در داخل چلسی، منهتن)، کلان شهر سیب بزرگ، سیب بزرگ

قلمرو اقتصادی: 100 Maiden Ln (وارد کنید در داخل جاده مروارید) (در داخل قلمرو اقتصادی)

Midtown East: 685 3nd Ave, Manhattan (در داخل جاده E 43)

تهیه شام: فست فود

Terri خوب رستوران فست فود وگان است کدام ممکن است به قدری رایج شد کدام ممکن است اکنون سه محل قرارگیری در داخل در همه جا سیب بزرگ ممکن است وجود داشته باشد. ساندویچ، معامله بسته بندی، کالا پخته شده، آب میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسموتی ها را {خواهید یافت}. تری به‌خاطر طرز تولید ساندویچ‌های گوشتی پایه معادل خروس بوفالو را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزرعه چدار بیکن نامگذاری شده است.

00 + نمایندگی

65 2nd Ave (در داخل دهکده ژاپنی، منهتن)، کلان شهر سیب بزرگ، سیب بزرگ

تهیه شام: پیتزا

00 + Co در داخل فوریه 2016 شناخته شده به عنوان خوب پیتزای طبیعی افتتاح شد. پیتزای طبیعی در داخل اجاق چوب عادی تولید می تواند و خواهید شد آن خواهد شد را همراه خود سبک ها بشقاب های کودک نوپا، بستنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شراب طبیعی در کنار کنید. صندلی در داخل خارج از درب نیز ممکن است وجود داشته باشد به همان اندازه بتوانید در داخل ماه های فصل تابستان در داخل خارج از درب وعده های غذایی بخورید.

رستوران شکوفه

187 9th Ave (در داخل میدتاون/چلسی، منهتن)، کلان شهر سیب بزرگ، سیب بزرگ، آمریکا آمریکا، 10011

تهیه شام: غذاخوری مثبت

در داخل چلسی، این رستوران باشکوه را {خواهید یافت} کدام ممکن است به ساده غذاهای طبیعی سرو می تدریجی. می‌توانید حساب کردن داشته باشید کدام ممکن است گنوکی کدو حلوایی، ترافل نخود سیاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیله سیتان همراه خود منافذ و پوست پورسینی را شناخته شده به عنوان تعدادی از غذاهای لذیذ در داخل منو پیدا کنید. در داخل آخر هفته ها، می توانید به همین دلیل خوب برانچ پایه به آرام سیب بزرگ اوقات خوبی داشته باشید.

بودا بودای

77 Mulberry St (در داخل محله زبان چینی، منهتن)، کلان شهر سیب بزرگ

تهیه شام: زبان چینی

اگر نیاز دارند بهره مندی از دیم سام عادی زبان چینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای نه هستید، بودا بودای {جایی} است کدام ممکن است نیاز به بروید. کوفته ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودک بوک چوی را بررسی کنید و خواهید شد درون آن خواهد شد بخورید هر دو بردارید. تعدادی از افراد می‌گویند کدام ممکن است اگر وگان‌ها زبان چینی بلد نباشند، می‌توانند در داخل محله زبان چینی‌ها وعده های غذایی بخورند، با این وجود به لطف بودا بودای را انتخاب کنید و انتخاب کنید منوی متغیر آن خواهد شد، نه اینطور نباید باشد.

فراتر به همین دلیل سوشی

62 W 56th S (در داخل Midtown West، منهتن)، کلان شهر سیب بزرگ، سیب بزرگ، آمریکا آمریکا

تهیه شام: سوشی

همراه خود مکان‌هایی در داخل Midtown West را انتخاب کنید و انتخاب کنید Union Square، Beyond Sushi خوب انتخاب فوق العاده این است که اگر به غذای به زودی خواستن دارید. می توانید به همین دلیل رول های کاغذی دانه سویا هر دو نوری {انتخاب کنید} را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر باقی مانده است هستید، سالاد جانبی اضافه کنید. می توانید غذای شخصی را همراه خود آبمیوه اخیر در کنار کنید.

شیفته کلویی

جاده بلیکر 185، کلان شهر سیب بزرگ، سیب بزرگ، آمریکا آمریکا، 10012

60 W 22nd St (Flatiron)، کلان شهر سیب بزرگ، سیب بزرگ

تهیه شام: یانکی

مکان گل سرسبد By Chloe را می‌توانید در داخل جاده Bleecker، دقیق در دید پارک میدان واشنگتن پیدا کنید. این یکی در میان مشهور ترین رستوران های وگان در داخل سیب بزرگ است کدام ممکن است همبرگر، سیب زمینی سرخ کرده، مک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا پخته شده را {ارائه می دهد}. همراه با در داخل، خوب نانوایی Sweets By Chloe ممکن است وجود داشته باشد تخصصی ایجاد می کند آن خواهد شد کاپ ترافل های طبیعی، بستنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوراکی های نه پیدا خواهید کرد.

کاجیتسو

125 E 39th St (در داخل موری هیل، منهتن)، کلان شهر سیب بزرگ، سیب بزرگ، آمریکا آمریکا، 10016

تهیه شام: {ژاپنی}

کاجیتسو همراه خود توجه به غذاهای شوجین، جاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای عادی {ژاپنی} دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید وعده های غذایی به همین دلیل برنامه غذایی خوب راهب ذن تحت تأثیر قرار گرفت است. آن را تایید برای شام را انتخاب کنید و انتخاب کنید 9 ناهار به آنجا بروید، در نتیجه منوی غذایی متفاوت تر است.

می کایدی

126 E 28th St (در داخل کیپس بی، منهتن)، کلان شهر سیب بزرگ، سیب بزرگ

تهیه شام: تایلندی

می خوب سرآشپز نامگذاری شده است کدام ممکن است به اصل العمل های مهمترین شخصی در داخل بانکوک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیانگ مای محبوبیت دارد. بخش سیب بزرگ می کاید اولیه رستوران او می رود در داخل آمریکا است. انتخاب های مختلف منو همراه خود انتخاب های با بیرون گلوتن به راحتی در دسترس است {خواهید بود}. می ممکن است همچنین گروه‌های تهیه شام برگزار می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌توانید راهنما تهیه شام او می رود را بخرید به همان اندازه اصل العمل‌های منحصربه‌شخص او می رود را در داخل محل اقامت دوباره کار کردن کنید.

NY Dosas (سبد وعده های غذایی)

پارک میدان واشنگتن (در داخل {گوشه} جاده W 4th & Sullivan)، کلان شهر سیب بزرگ

تهیه شام: هندی

این سبد غذای وگان روی راه اندازی دوزاهای عادی هندی هدف اصلی دارد. سرآشپز در گذشته به همین دلیل اینکه غذایتان را دقیق تدریجی به همین دلیل خواهید داشت می‌پرسد کدام ممکن است چقدر پرخطر رفیق دارید، متعاقباً هم برای دنبال کنندگان ادویه را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم برای افرادی که علاقه مند به کمتری دارند اندیشه‌آل است. سبد وعده های غذایی مکانی پر زرق و برق برای {نشستن} در داخل {زیر} نور روز است را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد {در حالی که} به همین دلیل غذای شخصی لذت بردن می برید تماشا می کنند.

کاروان اهداف

405 E 6th St (در داخل جاده A، دهکده ژاپنی، منهتن)، کلان شهر سیب بزرگ

تهیه شام: غذای نپخته/طبیعی

این رستوران در داخل دهکده ژاپنی دارای غذاهای نپخته قابل توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است همچنین غذاهای پخته شده معادل پائلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوریتو است. منوی دسر همراه خود Nutella بازسازی شده در داخل محل اقامت بزرگ است.

دونات چاه

102 St Marks Pl، کلان شهر سیب بزرگ

تهیه شام: خوراکی های شیرینی

Dun-Well Donuts کودک نوپا است، با این وجود کیفیت بالا آن خواهد شد را به تهدید نمی اندازد. خواهید داشت می توانید به همین دلیل بین سبک ها دونات های طبیعی مختلف، بستنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوخاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است همچنین لیموناد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشابه ایتالیایی {انتخاب کنید}. خوب نانوایی شاخص در داخل بروکلین نیز ممکن است وجود داشته باشد، اگر به آن خواهد شد سمت بیرون از در گذشت اید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوس مصرف کردن وعده های غذایی را دارید.

اگر این چک لیست خواهید داشت را نکرده است، برگردید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازهم دوباره آن خواهد شد را بیاموزید! غذای وگان در داخل سیب بزرگ به سادگی پیدا می تواند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهید داشت فقط در موردً برای انتخاب کردن بی رنگ هستید.