یک دستور العمل رایگان برای یک غذای پاییزی عالی و یک دسته جدید از ویدیوها


اندازه جدید ویدیوها – اگر باور کنید 56! – الان آزاد شد. در آن، من درباره روده نشتی، التهاب، سری سیب زمینی که چند ماه پیش در یک وبینار ارائه دادم و موارد دیگر صحبت می کنم. که آن را در دسترس به عنوان یک ویدیوی پخش جریانی، بنابراین می توانید بلافاصله تماشای آن را شروع کنید. همه ویدیوهای این مجموعه جدید طی چند ماه آینده به صورت آنلاین منتشر می‌شوند و البته رایگان است، اما اگر نمی‌خواهید منتظر بمانید، می‌توانید همه آنها را با پخش جریانی تماشا کنید. بلافاصله. مستقیما.

و به یاد داشته باشید، اگر ویدیوها را تماشا می کنید NutritionFacts.org یا یوتیوبشما می توانید به زیرنویس ها به زبان های مختلف دسترسی داشته باشید. برای پیدا کردن موارد دلخواه خود، روی چرخ تنظیمات در سمت راست پایین ویدیو کلیک کنید و سپس روی “زیرنویس/توضیحات” کلیک کنید. تماشای مبارک!

اگر پشتیبان ماهانه بیش از 25 دلار هستید و مشترک شوید جوایز اهداکنندگاناحتمالاً تا به حال در این موضوعات جدید متخصص هستید، زیرا قبلاً یک لینک رایگان برای دانلود جدید دریافت کرده اید. اگر می‌خواهید قبل از اینکه ویدیوهای جدید در دسترس عموم قرار گیرند، به زودی به آنها دسترسی داشته باشید، لطفاً در نظر بگیرید که یک ویدیو شوید حامی ماهانه. بدون سخاوت شما ما نمی توانستیم به کار خود ادامه دهیم. متشکرم!

دستور تهیه: کاهو یخ برشته شده با پر کردن کلم پیچ و کرن بری

کابوچا یک کدو حلوایی ژاپنی است و این دستور غذای دلچسب عالی را درست می کند. به جای حبه های نان، این غذا با Basic BROL من همراه با پیاز، کرفس، کلم پیچ و کرن بری پر می شود. دستور غذا در اصل در منتشر شد کتاب آشپزی چگونه رژیم نگیریم، شاید اینجا پیدا شد. و از اینستاگرام ما دیدن کنید ویدئو در مورد چگونگی ساخت آن

غذای اصلی: سیب زمینی شیرین

در طول زمستان های سخت بوستون وقتی در دانشکده پزشکی بودم، دو سیب زمینی شیرین تازه پخته شده را در مایکروویو می بردم و آنها را در جیب کتم می گذاشتم تا دستانم گرم بماند. بعد از خنک شدن آنها، در حال حرکت تنقلات سالم می خوردم! این یکی از سبزیجات مورد علاقه من است، و من مرتباً آن را می‌خورم تا جعبه‌های «سبزیجات دیگر» را در چک لیست Billy Dozen بررسی کنم.. برای اطلاعات بیشتر و ویدیوهای من در مورد این موضوع، بازدید کنید صفحه موضوع.

فندق وگان جدیددرجه Rition

اغلب پرسیده می شود: “چگونه می توانم تغذیه مبتنی بر شواهد را به طور حرفه ای ترویج دهم؟” راه جدیدی برای شرکت در زمینه ما وجود دارد! دانشگاه لوما لیندا به تازگی برنامه کارشناسی ارشد علوم جدید در تغذیه گیاهی را راه اندازی کرده است. جزئیات را بررسی کنید اینجا.

کانون توجه داوطلبان: جوآن دیویس

“در پنج سال گذشته، من سوالات و پاسخ‌های نظر دهندگان به ویدئوها و وبلاگ‌های دکتر گرگر را به‌خوبی مدیریت کرده‌ام. به عنوان یک پرستار و معلم سابق، از فرصتی برای ارائه پاسخ‌هایی که اغلب شامل برخی شفاف‌سازی، کار تحقیقی و گاهی اوقات اکتشافات جدید است قدردانی می‌کنم. فرصت انجام این کار هر هفته باعث می شود که به ویژه برای کمک به اهداف مهم و نجات بخش NF مفید واقع شود!

غذای گیاهی مورد علاقه من یک سالاد سبز است که مملو از لوبیا و کربوهیدرات های سالم است و روی آن دانه ها، آجیل و جوانه ها پر شده است! “

فروش فلش هم اکنون در حال انجام است

حراج تمدید جمعه سیاه معتبر است و تا 29 نوامبر ادامه خواهد داشت! تمامی اجناس در حال فعالیت هستند DrGreger.org 20% تخفیف شامل 2 عدد محصول جدید با زمان محدود. آن را بررسی کنید.

3 ویدیوی برتر

دستی برافراشته که نشان راک را بالای جمعیت در کنسرت هوی متال نشان می دهداثرات خطرناک موسیقی هوی متالچگونه می توانیم خطر نادر اما بسیار واقعی ضربه به سر را کاهش دهیم؟

کاسه چوبی با قارچ خام در زمینه تیرهقارچ های دارویی برای زنده ماندن از سرطان: آیا پنج کارآزمایی تصادفی‌سازی و کنترل‌شده قارچ ریشی در بیماران سرطانی مزایایی را از نظر میزان پاسخ تومور، مدت بقا یا کیفیت زندگی نشان داده‌اند؟

غلات چند دانه با توت تازهاکراتوکسین در غلات صبحانهیکی از معدود آلاینده های غذایی که در سطوح بالاتر در افرادی که رژیم غذایی گیاهی دارند یافت می شود مایکوتوکسین ها هستند که مایکوتوکسین های موجود در مواد غذایی پوسیده مانند جو دوسر هستند.

پرسش و پاسخ مستقیم

عکس دکتر گرگبه دلیل برنامه نوشتن برای کتاب بعدی ام، چطور پیر نمیشی؟من تا آوریل 2022 از پرسش و پاسخ استراحت خواهم کرد. در این فاصله، می‌توانید پیوندهایی را برای مستقیم سؤالات و پاسخ‌های گذشته بیابید. اینجا در NutritionFacts.org. و به یاد داشته باشید، من دارم پادکست صوتی برای حفظ شرکت شما نیز.

در سلامتی،
مایکل گریر، دکتر

توجه: اگر هنوز این کار را نکرده اید، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه‌های زنده من را که در طول سال مرور می‌شوند تماشا کنید: