10 وظیفه دیوانه کننده که یک دستیار مجازی شخصی می تواند از عهده آن برآید!

هر کسی در زندگی اش اتفاقات زیادی دارد. در برخی موارد، داشتن یک دست یاری اضافی برای کمک به تکمیل آن وظایف کمک می کند. در ادامه با برخی از عجیب ترین کارهایی که دستیاران شخصی انجام داده اند آشنا شوید.

1. بیدار شوید و تماس ها را به روز کنید

صرف نظر از نوع نیازهایی که دارید، شرکت A VA پاسخ این سوال را دارد. با خدمات دستیار مجازی که ارائه می دهند، مردم خدماتی مانند بیدار شدن از خواب را درخواست کرده اند، علاوه بر این که آنها با آخرین اخبار و وضعیت آب و هوا تماس بگیرند. آنها حتی 10 دقیقه پس از بیدار شدن با کسی تماس می گیرند تا مطمئن شوند که بیدار است.

2. تمیز کردن

در یک نمونه، یکی از مشتریان خدمات دستیار مجازی، لوله کش خود را در تعطیلات به بیرون برده بود که به یک آشفتگی بزرگ منجر شد. در پاسخ، آنها آشفتگی را تمیز کردند و ترتیبی دادند که یک نفر بیاید و مشکل لوله کشی آنها را برطرف کند.

3. کاهش وزن

کاهش وزن هرگز به راحتی انجام نمی شود. یکی از مشتریان آنها متوجه این موضوع شد و از طریق خدمات دستیار مجازی درخواست کمک کرد. با کمک آنها، مشتری توانست وزن خود را کاهش دهد زیرا آنها سخت کار کردند تا انواع چیزهایی را که برای او مناسب است پیدا کنند و آنها را به خانه خود آوردند. علاوه بر این، آنها تماس گرفتند تا در مورد رژیم غذایی خود به او یادآوری کنند، علاوه بر این، میزان پیشرفتی که او تجربه کرد را ترسیم کردند.

4. گم شده اما پیدا شده

با یکی از مشتریان، آنها سگ خود را گم کرده بودند، بنابراین آنها سخت تلاش کردند تا سگ خود را پیدا کنند تا دوباره با هم، امن و شاد باشند.

5. سرویس GPS شخصی

هر از گاهی همه گم می شوند. بنابراین داشتن کسی که در کنار شما باشد کمک می کند. با خدمات دستیار مجازی، آنها به شخصی کمک کردند تا مشتری خود را پیدا کند که در یک شهر جدید و ناآشنا گم شده بود. سرویس مشتری را پیدا کرد و سپس یک تاکسی فرستاد تا او را بردارد و به مقصد اصلی خود ببرد

6. برنامه ریزان عروسی

برگزاری مراسم عروسی کار آسانی نیست. با این حال، با خدمات دستیار مجازی، می توانید بدون انجام کاری، علاوه بر برگزاری یک عروسی زیبا، از نوع کمکی که نیاز دارید نیز دریافت کنید.

7. ارائه دهنده

در یک مورد، زن و شوهری با هم دعوا می کردند و به عنوان ناظم برای آنها عمل می کردند. البته، این چیزی نیست که آنها دوست دارند به طور منظم انجام دهند، اما یکی از کارهای عجیب و غریبی است که آنها انجام داده اند.

8. تدریس خصوصی

خدمات دستیار مجازی حتی تا آنجا پیش رفته است که به عنوان معلم برای دانش آموز کلاس ششمی که با جبر مشکل داشت عمل می کند.

9. برنامه ریزان مهمانی

یکی از مشتریان در حال برگزاری جشن تولد برای دو سالگی خود بود، بنابراین خدمات دستیار مجازی این جشن را ترتیب دادند و همه خوشحال شدند.

10. نگرانی های برف؟

پس از یک کولاک، یکی از مشتریان نگرانی‌هایی در رابطه با برف داشت، بنابراین سرویس‌های دستیار مجازی ترتیبی دادند تا برف‌ها را پارو کنند.

خدمات VA نگرانی های مختلفی را مدیریت می کند. این برخی از کارهای عجیب‌تر است که توسط سرویس‌های دستیار مجازی انجام می‌شود، با این حال آنها طیف وسیعی از گزینه‌ها را ارائه می‌دهند و می‌توانند مزایای برون‌سپاری را نیز ارائه دهند.