10 ویدیوی برتر NutritionFacts.org در سال 2021


NutritionFacts.org از بررسی سالانه من از ادبیات پزشکی نشات گرفته است. با کمک یک تیم متشکل از صدها داوطلب، ده‌ها هزار مقاله علمی منتشر شده در ادبیات تغذیه با داوری شده را چرخانده‌ایم و تلاش‌های خود را برای شکستن رکوردهای جدید در سال 2022 افزایش می‌دهیم. چگونه می‌توانم کدام مطالعات را برجسته کنم؟ به طور کلی، من سعی می کنم بر روی پیشگامانه ترین، جالب ترین و مفیدترین یافته ها تمرکز کنم، اما کدام موضوعات بیشتر طنین انداز می شوند؟ روند، نکات آشپزی یا خرید، یا نکاتی که مطالعات پشت سرفصل ها را توضیح می دهند چیست؟ علوم گیکی که دنیای عجیب و شگفت انگیز زیست شناسی انسان را بررسی می کنند، شاید محبوب ترین آنها باشند. همانطور که از لیست زیر می بینید، پاسخ کمی از تمام موارد بالا است.

کاسه برولی شکلاتی با کران

متاسفم که این در ابتدا پس از پایان فصل انار منتشر شد، اما شما باید اکنون بتوانید آنها را پیدا کنید! این یکی از روش های مورد علاقه من برای غذا خوردن است برول (جو، چاودار، جو و عدس) برای خوردن صبحانه

My Basic BROL – موجود در کتاب آشپزی چگونه رژیم نگیریمآنها را می توان در انواع راه های خوش طعم یا شیرین استفاده کرد، مقدار زیادی مواد مغذی پری بیوتیک را بسته بندی کرد و به بررسی جعبه های غلات در چک لیست روزانه کمک کرد. برای اعتبار بیشتر، مقداری چای ماچا روی آن بپاشید.

عوارض جانبی کومبوجا: آیا برای شما مضر است؟

خطرات در مقابل فواید نوشیدن کامبوچا چیست؟ خوشحالم که بالاخره تونستم یک به روز رسانی پست کنم. *هشدار اسپویلر* گزینه های بهتری وجود دارد. پرداخت کردن بهترین نوشیدنی ها کدامند؟.

آیا روش های استنت قلب کار می کند؟

این اولین مورد از یک سری ویدیویی بحث‌برانگیز هفت قسمتی بود که نحوه عملکرد استنت‌ها را در مقایسه با جراحی ساختگی نشان می‌داد. در اینجا شش مورد بعدی در این مجموعه آمده است:

اجماع علمی در مورد رژیم غذایی سالم

متأسفانه، عامل خطر اصلی مرگ در ایالات متحده رژیم غذایی آمریکایی استاین یعنی ما قدرت تغییر آن را داریم! رسانه ها دوست دارند در بحث ها اغراق کنند، اما برای دهه ها علم در مورد اصول اولیه تغذیه و زندگی سالم روشن بوده است.

آیا برگرهای فراتر از گوشت و غیرممکن سالم هستند؟

این یک سوال پرطرفدار در طول دوره پرسش و پاسخ ماهانه من بود، بنابراین من یک تحقیق عمیق انجام دادم و مجموعه ای از 9 ویدیو را در مورد این موضوع ایجاد کردم، از جمله:

آیا پزشکان بیماران را در مورد خطرات و مزایای استاتین ها گمراه می کنند؟

راز کوچک کثیف بیماری های سبک زندگی چیست؟ اگر بیماران حقیقت را در مورد کم بودن این داروها می دانستند، تقریباً هیچ کس با مصرف آنها موافقت نمی کرد. این بخشی از یک مجموعه چهار قسمتی در مورد استاتین ها بود که شامل:

سلامت تیروئید یکی دیگر از موضوعات متداول است. در این ویدیو، من بررسی می‌کنم که آیا رژیم‌های غذایی مبتنی بر گیاه، محافظت آشکار از سلامت تیروئید را به دلیل حذف غذاهای حیوانی، مزایای غذاهای گیاهی یا هر دو است. سه ویدیوی دیگر این مجموعه عبارتند از:

بهترین رژیم غذایی برای بیماری کبد چرب

کبد چرب غیر الکلی در حال حاضر یکی از دلایل اصلی نارسایی کبد است. در این ویدیو به بررسی سه منبع چربی کبد و نحوه خلاص شدن از شر آنها می پردازیم.

200 پوند برای کاهش وزن بدون گرسنگی

من هیجان زده هستم که مردم این ویدیو را مانند من عالی دیدند. اگر از مکاشفه چشم باز کننده شگفت زده نشدید، ممکن است بخواهید برای بار دوم آن را تماشا کنید تا کاملا آن را جذب کنید.

چه چیزی باعث متاستاز سرطان می شود؟

یکی از دلایلی که من شغلم را خیلی دوست دارم این است که عاشق یادگیری هستم. این اولین هیجان است. دوم توانایی به اشتراک گذاری دانش است. در این ویدیو، من در مورد این موضوع بحث می‌کنم که اسید پالمتیک، یک چربی اشباع شده در گوشت و محصولات لبنی، می‌تواند ظرفیت متاستاتیک سلول‌های سرطانی را از طریق گیرنده لیپیدی CD36 افزایش دهد.

به سری جدید ایمیل های گیاهی ما بپیوندید

تصویری از یک سریال زنده گیاهیسری جدید ایمیل ده هفته ای یک منبع رایگان برای فست فود و توصیه های عملی در مورد تغذیه سالم است. چه در یک رژیم غذایی کامل یا سبک زندگی گیاهخواری تازه کار باشید یا از یادآوری برخی از جنبه های کلیدی تغذیه سالم و مبتنی بر شواهد بهره مند شوید، این مجموعه برای شما مناسب است. بر اساس محبوبیت ما راهنمای غذا خوردن اختصاص داده شده است، یک ایمیل هفتگی با نکات و اطلاعات بیشتر مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود. برای مشاهده لیست کامل موضوعات و ثبت نام اینجا کلیک کنید.

در سلامتی،
مایکل گریر، دکتر

توجه: اگر هنوز این کار را نکرده اید، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه‌های زنده من را که در طول سال مرور می‌شوند تماشا کنید: