15 {درمان} خودساخته برای اسکار زیتس

اسکار زیتس علائمی هستند کدام ممکن است پس به دلیل نگاه کردن زیتس باقی می مشابه با. {اینها} اصولاً در داخل صورت دیده می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک مسئله عظیم برای پسرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دختران هستند. {درمان}‌های مختلفی برای حذف کردن اسکار زیتس مشابه با تزریق کلاژن، درم ابریژن را انتخاب کنید و انتخاب کنید لایه‌برداری همراه خود لیزر ممکن است وجود داشته باشد.

این {درمان}‌ها قابل توجه دردناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرهزینه هستند کدام ممکن است اشخاص حقیقی نمی‌توانند به دلیل عهده آن خواهد شد برآیند، متعاقباً فراوان به دلیل {درمان}‌های خودساخته برای از بین بردن زیتس برای دختران را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسرها ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است عبارتند به دلیل:

 1. خمیر چوبی صندل مناسب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلاب هر دو شیر آب را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی جای زیتس بمالید. آن خواهد شد را تمام ساعت شب حفظ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید صبح همراه خود آب خنک بشویید.
 2. آب خیار را می توان به صورت مالیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد به دلیل ربع ساعت بشویید در نتیجه منافذ را جذاب می تنبل.
 3. خمیری به دلیل پودر چوبی صندل را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب و دنج دال سیاه مناسب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی جای زیتس بمالید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام ساعت شب حفظ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید صبح همراه خود آب خنک بشویید.
 4. گوجه فرنگی را می توان روی جای زخم مالیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان ربع ساعت نگه داشت. این {کار} منافذ باز را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوش های بالا سیاه را به مقیاس عقب می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای منافذ و پوست های چرب مفید به نظر می رسد.
 5. تکه های یخ را می توان به مدت زمان 10-ربع ساعت روی صورت مالید.
 6. زرده تخم‌خروس را می‌توان روی جای زخم مالیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه ساعت شب هر دو 20 {دقیقه} باقی گذاشت.
 7. خمیر زردچوبه مخلوط شده همراه خود پودر چانا دال هر دو آرد گندم عالی {درمان} خودساخته کارآمد برای حذف کردن جای زخم است. پودر هالدی مخلوط شده شده همراه خود آب نیشکر را می توان برای حذف کردن اسکارها روی جای زخم قرار داد.
 8. پودر مولتانی میتی را همراه خود عسل، آب هویج را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر مخلوط شده کنید به همان اندازه به صورت خمیر درآید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 20 {دقیقه} روی جای زیتس بمالید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود آب ولرم بشویید.
 9. آب شیری پاپایای نارس را می‌توان روی جای زخم مالید.
 10. آب لیموترش مخلوط شده همراه خود گلاب را می توان به مدت زمان نیم ساعت روی جای زخم قرار داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود آب معاصر شست.
 11. برای حذف کردن لک، جای جوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید جای زخم، می توان آب سیر را همراه خود سه نیمه آب به صورت مالید.
 12. خمیر مینا هر دو لوسیون کالامین را می توان در گذشته به دلیل خواب روی جای زخم استفاده بیشتر از کرد.
 13. آب لیموترش مخلوط شده همراه خود شیر آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلیسیرین عالی {درمان} خودساخته ایده آل برای حذف کردن جای جوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوش های سرسیاه است.
 14. روغن بادام زمینی مخلوط شده شده همراه خود آب لیموترش را می توان هر روز روی جای زیتس استفاده بیشتر از کرد.
 15. روغن ویتامین E را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوینده های مختلف صورت را می توان برای جای جوش استفاده بیشتر از کرد.

می‌توان به دلیل این {درمان}‌های خودساخته برای جای زخم زیتس استفاده بیشتر از کرد، در نتیجه این {درمان}‌ها مقرون به صرفه‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمن‌تر هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مؤثرترین {درمان} خالص هستند کدام ممکن است هیچ آسیبی به شخص نمی‌رسانند.

بیایید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در میان مقالات ما را با توجه به مرسوم ، مد روز های پروتئین آب چسبناک بیاموزید. بهترین راه {واقعی} برای مفید {ماندن} با استفاده از عالی برنامه غذایی همراه خود کیفیت بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نرم افزار تقویت می کند است. اکنون اصولاً بدانید.