16 ساده ترین راه برای بهره مندی از موز رسیده


خواه یا نه در داخل پیشخوان شخصی موز رسیده دارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیاز به به دلیل قرار است به آنها بروند بیشترین استفاده را ببرید؟ موز رسیده یک پارچه بهترین برای تنوع از کالا پخته شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به شیرینی خالص، رطوبت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خورده شدن فراهم می کند! من می روم 16 معنی مختلف برای بهره مندی از موز رسیده همراه خود اصل العمل های خوش ذوق من حتی دارم به همان اندازه مثبت شوم کدام ممکن است به هیچ وجه قرار است به آنها بروند را در اطراف نریزید.

یک مشت موز رسیده

موثرترین اصل العمل برای موز رسیده

موز منصفانه میوه باور نکردنی برای مصرف کردن است. قرار است به آنها بروند مقرون به صرفه، البته است شیرینی، مغذی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید والدین قرار است به آنها بروند را دوست خوب دارند. تنها واقعی نکته مخرب اینجا است کدام ممکن است موز در واقع می تواند در گذشته به دلیل اینکه متوجه شوید رسیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد به دلیل آن خواهد شد به نظر می رسد مانند است هیچ شخصی تمایلی به مصرف کردن آن خواهد شد ندارد. خبر عالی اینجا است کدام ممکن است بهترین راه های زیادی برای بهره مندی از موز مقدار بیش از حد از رسیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسیده ممکن است وجود داشته باشد. ما اصل العمل های شدید خوش ذوق ای {داریم} کدام ممکن است به دلیل موز رسیده استفاده بیشتر از می کنند، به هیچ وجه اجباری معمولاً نیست قرار است به آنها بروند را در اطراف بریزید!

پن کلوچه های موزی

موز رسیده برای مناسب کردن کلوچه دقیق است. قرار است به آنها بروند به کلوچه ها احساس را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی اضافه می کنند، {به همین دلیل است} کدام ممکن است مافین های موزی بسیار مورد بحث هستند. تعدادی از اصل العمل های مافین موز {مورد علاقه ما} عبارتند به دلیل:

پای موز

اسموتی موز

در حقیقت، اسموتی های شدید کمی فقط ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است ما به آن خواهد شد موز اضافه نکنیم! در حقیقت وقتی موز ما خیلی رسیده (مخصوصاً موز اسپرسو ای) قرار است به آنها بروند را در داخل فریزر می اندازیم به همان اندازه بعداً به اسموتی های میوه اضافه کنیم. موز در داخل اسموتی به میلک مرسوم ، مد روز خامه ای می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه قطعات بیشتری می خواهند! این اصل العمل ها برای بهره مندی از موز رسیده در داخل اشیا {زیر} بهترین هستند:

اسموتی موز و شکلات خامه ای

کلوچه های صبحانه همراه خود موز

موز رسیده کلوچه های صبحانه، شیرینی، {مرطوب} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد را دقیق می تدریجی. موز تشکیل فیبر محلول است کدام ممکن است به مدیریت درجه قند خون جلوگیری از جلوگیری از بهبود قند خون پشتیبانی می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ممکن است داشته باشید پشتیبانی می تدریجی برای مدت زمان بسیار طولانی تری واقعاً احساس سیری کنید. دلیل این است علت، قرار است به آنها بروند ماده مناسبی برای کلوچه های صبحانه هستند! اصل العمل های کلوچه صبحانه {مورد علاقه ما} عبارتند به دلیل:

بیسکویت صبحانه سالم

نان موز

اولیه یک چیز کدام ممکن است معمولاً وقتی سفارشی موزهای رسیده را روی پیشخوان شخصی دارد به افکار خطور می تدریجی اینجا است کدام ممکن است نیاز به مقداری نان موز دقیق تدریجی. ما موافقیم! دلیل این است علت ما سه اصل پخت مختلف برای نان موزی {داریم}.

دستور پخت نان موزی سالم

موز آغشته به منجمد

روزی بود کدام ممکن است تمام فصل تابستان برای کودک هایم موز {یخ زده} آغشته به شیرینی دقیق می کردم. ترفند اینجا است کدام ممکن است ابتدا موز را منجمد کنید، سپس قرار است به آنها بروند را در داخل شیرینی فرو کنید. ما حتی می تواند عاشق موز منجمد اندود شده شده همراه خود ماست بودیم! در داخل همین جا تعدادی از اصل العمل های موز منجمد {مورد علاقه ما} آمده است:

موز یخ زده آغشته به ماست و تاپینگ

بلغور محیط دوسر همراه خود موز

موز رسیده خوش ذوق است کدام ممکن است روی بلغور محیط دوسر دانش شده هر دو له شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیبی می تواند. ما حتی می تواند عاشق موز رسیده در داخل محیط دوسر در یک روز واحد شخصی هستیم. دفعه بعد کدام ممکن است مقداری موز رسیده اکتسابی کردید، یکی در میان اصل العمل های بلغور محیط دوسر {زیر} را بررسی کنید:

نان موز یک شبه جو

پن کلوچه های موزی

دفعه بعد کدام ممکن است پنکیک دقیق می کنید، فقط منصفانه موز رسیده را له کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ترکیبی اضافه کنید. ش نیز ممکن است توانید یکی در میان اصل العمل های پنکیک ما را دنبال کنید.

یک توده پنکیک موز و آجیل

بستنی موزی

موز شدید رسیده آنقدر خوب است کدام ممکن است موزه مناسبی برای بستنی خودت کار کن است! همراه خود موز رسیده {یخ زده} برخاستن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه های نه را به آن خواهد شد اضافه کنید. ترکیبی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازهم دوباره منجمد کنید. خالص، خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید شدید عالی برای ممکن است داشته باشید!

بستنی بادام شکلاتی با موز رسیده

میله های موز آرام

موز تشکیل قدرت ثابت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه میان وعده مهم است. وقتی پخته می‌شوند، شیرینی‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق‌تر می‌شوند تنها واقعی همراه خود کمی فقط شیرینی‌کننده اضافه شده در داخل اسنک موارد!

3 عدد کره بادام زمینی و موز

نان نگاهی به فرانسوی موز

ما اخیراً برخاستن به از جمله موز رسیده به نان نگاهی به فرانسوی شخصی کرده ایم! باور نکردنی! نیاز به اینو {امتحان} کنی. ما عاشق نان نگاهی به فرانسوی عالی هستیم در نتیجه اجباری معمولاً نیست نان نگاهی به فرانسوی را یکی پس از دیگری بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز قرار است به آنها بروند را البته است شیرینی می تدریجی!

نان تست فرانسوی موز

شیرین چوب موزی

حیاتی معمولاً نیست کدام ممکن است منصفانه موز چقدر رسیده است، می‌توانید آن خواهد شد را همراه خود میوه‌های نه ترکیبی کنید به همان اندازه منصفانه سوند خودت کار کن منجمد خوش ذوق دقیق کنید.

پن کلوچه های موزی

موزهای رسیده را ترکیبی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ترکیبی وافل اضافه کنید. معمولاً آسان‌ترین {کار} اینجا است کدام ممکن است کودک‌ها منصفانه میوه هر دو سبزی بخورند، وقتی همه شما آن خواهد شد‌ها در داخل ترکیبی گنجانده شده است. به علاوه، موز رسیده شیرینی لذیذ را انتخاب کنید و انتخاب کنید رطوبت شگفت انگیزی را به موثرترین وافل های کرکی فراهم می کند!

کلوچه موز

موز له شده رسیده رطوبت زیادی به کلوچه می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث می تواند کلوچه لطیف تری راه اندازی شود.

این کیک شکلاتی سبک شده حاوی روغن نیست، از موز و آب سیب برای مرطوب نگه داشتن آن استفاده می کند و مقدار مناسبی شکلات دارد تا احساس لذت بخشی به آن بدهد. بدون نیاز به سرما!

پودینگ موز

موز رسیده افزودنی مهم برای پودینگ موز است. روی منصفانه لایه پودینگ خامه ای بمالید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن خواهد شد را همراه خود کمی فقط خامه نوع گرفته تقویت کنید. این اصل پخت پودینگ موز یکی در میان استاندارد ترین ها در داخل موقعیت یابی ما است!

پودینگ موز خانگی

سوشی موز

کودک های من می روم این را قبلی موارد در داخل هفته برای صبحانه سفارش می دهند. دقیق کردن آن خواهد شد شدید سرراست است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده ترین راه برای بهره مندی از موزهای شدید رسیده است، در نتیجه روی قرار است به آنها بروند همراه خود کره مغزی اندود شده شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید روکشی ترد دارد، به همین دلیل احساس موز {اهمیت} کمتری دارد.

افزایش:

 1. موز را منافذ و پوست بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل بشقاب بگذارید.
 2. کره بادام زمینی، کره بادام هر دو کره آفتاب را روی موز در داخل منصفانه لایه ضخیم بمالید.
 3. لایه را اضافه کنید. ما عاشق چیپس های شکلاتی کودک، نارگیل دانش شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آجیل آسیاب شده هستیم.
 4. برای علاقه، آن خواهد شد را به اجزا کودک کاهش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود چاپستیک سرو کنید!
سوشی موز با کره فندق

چیپس موز

ممکن است داشته باشید می توانید چیپس موز شخصی را در داخل محل اقامت دقیق کنید، حتی با بیرون خشک کن! باشد که می تواند یک باشد بهترین راه مهم برای بهره مندی از منصفانه موز رسیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصرف کردن منصفانه میان وعده مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق برای زمان ها است. برای مناسب کردن آن خواهد شد با بیرون خشک کن به دلیل این سیستم استفاده بیشتر از می کنیم:

چیپس موز خانگی

موز {یخ زده}

اگر واقعاً کنار هم قرار دادن نیستید همراه خود موز {یخ زده} یک چیز دقیق کنید، به ساده قرار است به آنها بروند را مورد استفاده قرار گیرد موارد زیر منجمد کنید! 2 معنی برای فریز کردن آن خواهد شد ممکن است وجود داشته باشد:

نحوه یخ زدن موز:

 • موز را منافذ و پوست بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز را به سه هر دو 4 نیمه کاهش دهید. روی ورقه ای کدام ممکن است همراه خود کاغذ روغنی پوشانده شده قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریز کنید به همان اندازه سکسی شود. (حدود 4-6 ساعت).
 • کاهش های موز {یخ زده} را در داخل منصفانه ظرف دربسته قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است کنار هم قرار دادن استفاده بیشتر از شوید، فریز کنید. قرار است به آنها بروند به مدت زمان 3-4 ماه در داخل فریزر ممکن است داشته باشید عالی می مربوط به.

این سیستم روزی عالی است کدام ممکن است برای تولید موز خواستن دارید:

 • اسموتی
 • بستنی
 • موز آغشته شده
برش های موز یخ زده

معنی انجماد موز 2:

 • موز را منافذ و پوست بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ترکیبی کن هر دو غذاساز بریزید. ترکیبی کنید به همان اندازه غلظت یکنواخت دلخواه به انگشت آید.
 • 1-2 قاشق چایخوری آب لیمو را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل منصفانه ظرف در داخل معامله بسته قرار دهید.

این سیستم روزی عالی است کدام ممکن است برای تولید موز خواستن دارید:

 • نان موز هر دو کلوچه
 • کلوچه موز
 • وافل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنکیک موز

نحوه حفظ موز به همان اندازه دیر {رسیدن}

 • در داخل دمای اتاق را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلوگیری از آفتاب فوری خورشیدی حفظ شود.
 • موز را به دلیل موز هر دو سایر میوه های رسیده در اطراف حفظ کنید.
 • در داخل کیسه های پلاستیکی حفظ نکنید در نتیجه رطوبت اضافه شده را به فریب می اندازد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است به طور اضافی نتیجه در قالب زدن شود.
 • موز را روی منصفانه “درخت” موز آویزان می کنند به همان اندازه دسته ای به دلیل موز را کشف نشده {مقدار} مساوی اکسیژن قرار دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {رسیدن} تدریجی را بهبود دهند.
 • موز زرد طلایی فقط رسیده را می توان در داخل یخچال را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل منصفانه کشوی دربسته حفظ کرد. به همان اندازه هر هفته نه سبک آن خواهد شد را نگه داشتن می تدریجی، با این وجود منافذ و پوست آن خواهد شد اسپرسو ای می تواند. درون آن خواهد شد همچنان زرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق خواهد بود، احتمالا!

نحوه {رسیدن} به زودی موز

اگر برای اصل پخت شخصی به موز به زودی خواستن دارید، می توانید این چیزها را برای {سرعت} بخشیدن به معنی {رسیدن} بررسی کنید.

 • موز را در داخل منصفانه کیسه کاغذی اسپرسو ای سایه همراه خود میوه های اتیلن نخست مربوط به سیب رسیده، گلابی و حتی آووکادو حفظ کنید. این موز نیاز به در داخل منصفانه هر دو 2 روز برسد.
 • اگر واقعاً به آن خواهد شد به زودی خواستن دارید (مربوط به بلافاصله!) می توانید آن خواهد شد را در داخل فر “پخت” کنید. فر را همراه خود دمای 300 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید. موزهای منافذ و پوست کنده را در داخل سینی فر پوشانده شده همراه خود فویل آلومینیومی قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 15 به همان اندازه 20 {دقیقه} در داخل فر قرار دهید. منافذ و پوست ها واقعاً اسپرسو ای می شوند و ممکن است موز را درون آن خواهد شد بیرون از در بیاورید.

مصرف کردن موز رسیده چه فوایدی برای بهزیستی دارد؟

منصفانه موز {متوسط} ​​رسیده خیلی کمتر به دلیل 100 انرژی دارد، با این وجود این انرژی مملو به دلیل ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده معدنی است!

 1. پتاسیمپتاسیم احتمالاً ماده معدنی است کدام ممکن است موز اصولاً به آن خواهد شد نامگذاری شده است! پتاسیم در داخل برنامه غذایی ما مراقبت از ثبات مایعات مورد نیاز است. برای انجام توده عضلانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعصاب مهم است.
 2. کربوهیدرات هادارایی ها مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خالص کربوهیدرات برای جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی بزرگسالان مورد نیاز است. قند خالص خارج از آن در داخل موز در کل روز به ذهن ما قدرت می دهد.
 3. ابتداییهمراه خود 3 خوب و دنج فیبر در داخل {هر} موز، این منبع مفید خوبی برای سیر حفظ والدین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشترک حفظ آنهاست!
 4. نه فولاد مربوط به منیزیم، کلسیم، منگنز را انتخاب کنید و انتخاب کنید آهن.
 5. نه ویتامین های غذایی مربوط به کولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشکال از ویتامین های گروه B.

ناتالی مونسون

من می روم یک مشاور خورده شدن، {مادر} 4 فرزند، عاشق وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مروج قدرتمند عادات مفید هستم. در داخل همین جا انبوهی به دلیل اصل العمل های خوش ذوق مبتلا به میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات}، ترفندهایی برای ترغیب کودک هایتان برای بالاتر وعده های غذایی مصرف کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید شدن خورندگانی قابل مشاهده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی ها فراوانی برای خورده شدن حلقه بستگان {خواهید یافت}.

دانستن درباره ناتالی اصولاً بدانید