2 اصل غذای خوش ذوق کم انرژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید طبیعی برای عالی ناهار خارق العاده!

پاستیسیو طبیعی

 • اسپری پخت {سبزیجات}

 • 12 {اونس} Morningstar Farms Recipe Crambles هر دو محصول خیلی شبیه
 • 1 فنجان پیاز دانش شده 8 {اونس} گوجه فرنگی
 • 1/3 فنجان آب به همان اندازه 1/2 فنجان
 • نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل برای چشیدن
 • 1 فنجان ماکارونی آرنجی
 • 6 قاشق غذاخوری چسبناک پارمزان رنده شده جدا کردن شده
 • 1/2 قاشق چایخوری دارچین هر دو اصولاً برای سبک ارائه
 • 1/4 قاشق چایخوری جوز هندی اختیاری موجود
 • 12 {اونس} شیر آب با بیرون چربی ها تبخیر شده 1 قوطی
 • 4 قاشق غذاخوری کره راحت هر دو مارگارین
 • 2 برابر تخم خروس تا حدودی هم زده شده

فر را همراه خود دمای 350 سطح فارنهایت خوب و دنج کنید. عالی ظرف قابلمه 11 فنجانی عمیق 9 اینچی 7 اینچی هر دو خیلی شبیه را همراه خود اسپری پخت {سبزیجات} اسپری کنید. عالی قابلمه آب را بگذارید به همان اندازه بجوشد.

عالی تابه نچسب 9 هر دو 10 اینچی را همراه خود اسپری پخت {سبزیجات} اسپری کنید. پیاز را 1 هر دو 2 {دقیقه} تفت دهید؛ پروتئین طبیعی را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 5 {دقیقه} نه هر دو اصولاً تفت دهید. رب گوجه فرنگی، آب، نمک، فلفل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری جوز هندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارچین را اضافه کنید. عالی هر دو 2 {دقیقه} نه بپزید. به دلیل روی حرارت بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا بگذارید.

در داخل همین حین ماکارونی آرنجی را طبق قانون معامله بسته برای کمتر از زمان بپزید به همان اندازه به ساده *دقیقاً* آل دنته شود. آن قرار است را {زیر} آب جاری خنک کنید به همان اندازه پخت پایان یابد، سپس بازهم دوباره آبکش کنید. به قابلمه پخت ماکارونی برگردانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود 1 قاشق چایخوری کره را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1 هر دو 2 قاشق غذاخوری چسبناک پارمزان بریزید.

ظرف قابلمه را همراه خود اسپری پختن شام اسپری کنید. 1/2 ماکارونی را به طور مساوی در داخل زمین قابلمه قرار دهید. کرامبل های پروتئین طبیعی را روی لایه ماکارونی منتشر شده کنید. به ساده همراه خود عالی حساس اصولاً دارچین را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1 هر دو 2 قاشق غذاخوری پارمزان رنده شده بپاشید. همراه خود بقیه ماکارونی بپوشانید.

در داخل عالی کاسه، تخم خروس ها را تا حدودی هم بزنید. در داخل عالی قابلمه نوزاد، شیر آب با بیرون چربی ها تبخیر شده را همراه خود قاشق غذاخوری کره باقی مانده حرارت دهید. نیمی به دلیل مخلوط شده شیر آب/کره خوب و دنج را درون تخم‌خروس‌ها بزنید، سپس مخلوط شده تخم‌خروس را در داخل قابلمه برگردانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود باقیمانده شیر آب هم بزنید.

مخلوط شده شیر آب/کره/تخم خروس را به طور مساوی روی کل شما کاسرول بریزید. در داخل بالای آن قرار است قرار نمی گیرد، کمی فرو {می رود} – این خیلی موثر است. روی قابلمه را به طور مساوی همراه خود 1 به همان اندازه 2 قاشق غذاخوری پارمزان رنده شده باقی مانده بپاشید.

کاسرول را به مدت زمان 1 ساعت هر دو به همان اندازه روزی کدام ممکن است مخلوط شده تخم خروس جا بیفتد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن قرار است پوسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید طلایی شود بپزید. در گذشته به دلیل سرو به دلیل فر بیرون کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {اجازه} دهید 10 به همان اندازه ربع ساعت نگه دارد.

مشاهده: من می روم به دلیل پارمزان غیر معمولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون چربی ها استفاده بیشتر از کردم. کره راحت Land O’Lakes; پروتئین طبیعی کرامبل برند Morningstar Farms (کدام ممکن است اتفاقاً من می روم در نظر گرفته شده می‌کردم *خیلی خیلی* بالاتر به دلیل شکل از Green Giant Harvest Burgers for Recipes بود).

این اصل العمل *خارق العاده* بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی در داخل عالی عصر هفته هم برای تولید آن قرار است خیلی مشکل {نداشت}. من می روم حتما بازهم دوباره آن قرار است را خواهم ایجاد؛ می توانید ببینید کدام ممکن است تبدیل شدن به یک نمونه خانوار می تواند. ممکن است حتی یک چیز است کدام ممکن است من می روم برای نمایندگی دقیق می کنم – گیاهخواران را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشت خواران به طور مشابه.

نیاز به بگویم کدام ممکن است همراه خود عالی تپه عظیم قبلی اسفناج را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری نان فرانسوی همراه خود فلفل زرشکی بوداده، که ممکن است یک ضیافت فقطً سیر کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل قبول را راه اندازی کرد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید این غذای *فوق العاده* اصولاً برای انرژی 9 چندان اصولاً به دلیل عالی _غذای با بیرون چربی_ هر دو غذاهای خیلی شبیه منجمد بود.

رهنمودها: همراه خود نان فرانسوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسفناج بخارپز سرو کنید.

من می روم اصل عمده را در داخل 1001 اصل غذای طبیعی کم چرب سو اسپیتلر کشف کردم. با این وجود چند مورد آخر تنظیم دادم، هم در داخل داروها مقدماتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم در داخل سازماندهی. اصولاً، من می روم می‌خواستم ماهیتابه را در داخل تابه‌ای نوزاد‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمیق‌تر دقیق کنم، به همین دلیل آن قرار است را ضخیم‌تر کنید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی این {کار} را مشارکت در دادم، متوجه شدم کدام ممکن است می‌توانم همراه خود {مقدار} کمتری به دلیل رویه کاستارد دقیق کنم.

من می روم به دلیل {نتایج} فوق العاده خوشحال بودم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام خانوار به دلیل آن قرار است لذت بردن بردند. من می روم هم اصل غذای عمده را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم انطباق خودم خیلی خودم را همین جا پست می کنم.

سیب زمینی سرخ کرده کم انرژی

 • 2 عدد سیب زمینی {متوسط}، منافذ و پوست کنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساییده شده

 • اسپری پخت {سبزیجات} 3 عدد
 • پاپریکا – اختیاری موجود
 • نمک
 • فلفل
 • نمک کرفس – اختیاری موجود

سیب زمینی ها را به دلیل اندازه نصف کنید. {هر} نیمه را همراه خود مقداری منافذ و پوست بر روی {هر} تکه پایین تر دهید. 20 {دقیقه} در داخل آب خنک خیس کنید. سیب زمینی را آبکش کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشک کنید. ورق کوکی را همراه خود اسپری پختن شام اسپری کنید. سیب زمینی ها را در داخل کیسه پلاستیکی هر دو کاسه پلاستیکی عظیم همراه خود درگاه محکم قرار دهید.

روغن را اضافه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکان دهید به همان اندازه روی سیب زمینی ها آغشته شود. سیب زمینی ها را به صورت تک لایه روی ورقه پخت بچینید. در داخل فر به دلیل در گذشته خوب و دنج شده همراه خود دمای 450 سطح فارنهایت به مدت زمان 20 {دقیقه} بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حالا و دوباره هم بزنید. برای چاشنی، نمک، فلفل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاپریکا هر دو نمک کرفس دلخواه را بپاشید.

در داخل صورت بهره مندی از نمک کرفس نمک را کم کنید. ممکن است حتی دقیق در گذشته به دلیل بالا زمان پخت همراه خود پودر فلفل زرشکی پاشیده می تواند.