20% تخفیف برای کل فروشگاه و دستور تهیه اسموتی قبل از تمرین


فروش سالانه اجناس تابستانی ما آغاز شده است و همه اقلام 20٪ تخفیف دارند! این شامل جدید ما نیز می شود نوت بوک و پیراهنو همه موارد مورد علاقه طرفداران قابل اعتماد ما، مانند سه راهی Daily Dozen و گیاهان بهترین لیوان دارویی هستند. پایان فروش 26 آگوست.

نکات کلیدی: بی خوابی

اگر از بی خوابی رنج می برید، به احتمال زیاد ناامید و همچنین خسته هستید. کافئین، الکل و حتی انواع غذاهایی که می خوریم می توانند در استراحت شبانه خوب اختلال ایجاد کنند. بنابراین، چه کاری می توانیم در مورد آن انجام دهیم؟ بررسی کنید صفحه موضوع برای اطلاعات بیشتر، از جمله چهار قانون برای تهویه خواب و چهار قانون برای بهداشت خواب.

دستور تهیه: اسموتی قبل از تمرین

این دستور تهیه اسموتی توسط مدیر اجرایی ما (و پاورلیفتر رقابتی)، کتی تهیه شده است. قبل از تمرین یا هر زمان که بخواهید، آنتی اکسیدان ها و نیترات های بازکننده رگ ها را به بدن خود تزریق کنید! دستور تهیه رایگان را دریافت کنید اینجاو از ما دیدن کنید اینستاگرام برای ویدیویی در مورد نحوه ساخت آن

جلد 59 اکنون منتشر شده است

حجم جدید ویدیوهای من اکنون منتشر شده است. این مجموعه شامل موضوعاتی مانند آلولوز شیرین کننده، تاثیر روزه بر شیمی درمانی، بوی بد دهان، چرا ورزشکاران باید از رژیم های گیاهی استفاده کنند و غیره می باشد.

هر ویدیو در این جلد جدید طی چند ماه آینده به صورت آنلاین منتشر خواهد شد، البته به صورت رایگان در دسترس است، اما اگر نمی‌خواهید منتظر بمانید، می‌توانید همه آن‌ها را پخش کنید. همین الان.

اگر یک حامی ماهیانه +15 دلاری هستید و ما را انتخاب کرده اید پاداش اهداکنندگاناحتمالاً تا به حال در این موضوعات جدید متخصص هستید، زیرا قبلاً یک پیوند رایگان برای دانلود جدید دریافت کرده اید. اگر می‌خواهید قبل از اینکه ویدیوهای جدید در دسترس عموم قرار گیرند، به زودی به آنها دسترسی داشته باشید، لطفاً در نظر بگیرید که یک ویدیو شوید حامی ماهانه. بدون سخاوت شما، ما نمی توانیم به کار خود ادامه دهیم. متشکرم!

و، به یاد داشته باشید، اگر ویدیوها را تماشا می کنید NutritionFacts.org یا یوتیوبمی توانید به زیرنویس ها به چندین زبان مختلف دسترسی داشته باشید. برای پیدا کردن مورد خود، روی چرخ تنظیمات در گوشه سمت راست پایین ویدیو و سپس «Subtitles/CC» کلیک کنید. مشاهده مبارک!

راهنمای برنامه ریزی روزانه دوز

راهنمای برنامه‌ریزی وعده‌های غذایی جدید ما یک منبع قابل چاپ برای تغذیه سالم و با اطمینان است. بشقاب Daily Dozen را معرفی می‌کند تا به شما کمک کند تا غذاهای سالم، برگه‌هایی برای برنامه‌ریزی و ساختن وعده‌های غذایی خود را تجسم کنید، و یک لیست خرید برای اطمینان از اینکه همه دسته‌های Daily Dozen را در فروشگاه مواد غذایی وارد کرده‌اید. این راهنمای جدید را دانلود کنید اینجا.

کانون توجه داوطلب: دیو ادواردز

من ویدیوها را قبل از پخش زنده از نظر صحت بررسی می‌کنم و همچنین تصاویری از صفحه نمایش فیلم‌ها را برای درج در وبلاگ‌ها ایجاد می‌کنم. من احساس می کنم کار دکتر گرگر بسیار مهم است، زیرا به بحثی که اغلب حکایتی و گیج کننده است، پشتیبانی علمی می بخشد. این موضوع واقعاً به یک موضوع بسیار مهم که تقریباً بر هر بخش از زندگی تأثیر می گذارد وضوح و پایه می بخشد. غذای گیاهی مورد علاقه من چیزی است که من آن را “BBOF” می نامم – کاسه بزرگ میوه. با این همه تنوع و فواید عالی برای سلامتی نمی توانید اشتباه کنید.

سه ویدیوی برتر

جو پوست کندهچگونه یک میکروبیوم روده سالم با غذا ایجاد کنیم؟

فلور روده ما با آنچه می خوریم، برای خوب یا بد تعیین می شود.

دانه چیا در یک قاشقموارد مورد علاقه جمعه: آیا دانه چیا به چربی شکم کمک می کند؟

راز رفع فواید دانه چیا ممکن است آسیاب کردن آنها باشد.

یک برگر گوشت و یک همبرگر گیاهیخطرات سلامتی در مقابل مزایای مصرف گوشت

مطالعه خود صنعت گوشت به این نتیجه رسید که مصرف گوشت خطر ابتلا به سرطان، بیماری قلبی، دیابت و مرگ زودرس را افزایش می دهد.

پرسش و پاسخ زنده در 25 آگوست

پرسش و پاسخ زندههر ماه یک پرسش و پاسخ زنده از روی تردمیلم انجام می دهم و مورد بعدی در 25 آگوست است!

به ما بپیوندید فیس بوک صفحه یا یوتیوب کانال در ساعت 3 بعدازظهر EDT. من همزمان به هر دو پخش خواهم شد.

می توانید پیوندهایی به پرسش و پاسخ های زنده گذشته پیدا کنید اینجا در NutritionFacts.org. اگر این کافی نیست، به یاد داشته باشید، من دارم پادکست صوتی برای اینکه شما را نیز همراهی کنم