3 درمان تضمین شده برای درمان عفونت های سینوسی

آنها راه های زیادی برای درمان عفونت سینوسی هستند که می توانید همه آنها را به تنهایی انجام دهید. مطمئناً مراجعه به پزشک مشکلی ندارد، اما من 3 درمان موثر برای درمان عفونت سینوسی کشف کرده ام که بسیار خوب عمل می کند.

درمان‌هایی که می‌خواهم با شما به اشتراک بگذارم، بدترین علائم عفونت سینوسی مانند:

– سردرد

– تب

– ترشحات بینی (که به مواد زرد متمایل به سبز فکر می کند)

– درد و فشار اطراف چشم و بینی

اگر به پزشک مراجعه کرده اید و هنوز از این علائم رنج می برید، راه حل هایی برای شما دارم. من هم برای همیشه با آنها رنج می بردم.

امروز خوشحالم که برخی از مؤثرترین درمان هایی را که برای کمک به درمان عفونت سینوسی استفاده کردم، با شما به اشتراک می گذارم.

1. از غذاهایی که مصرف آنها باعث تحریک تولید مخاط می شود دوری کنید. برای درمان عفونت سینوس خود باید از شر آن خلاص شوید. برای شما باید یک رژیم غذایی مناسب را دنبال کنید و از خوردن غذاهایی مانند:

– شیر، بستنی، الکل و غذاهایی که قند بالایی دارند

2. هر روز یک دوش آب گرم بگیرید. اگر بخار را استنشاق می کنید باید احتقان شما را برطرف کند و تورم سینوس های شما را کاهش دهد. بخار همچنین باعث رقیق شدن مخاط می شود. همچنین می توانید برای کمک به تخلیه مخاط، از کمپرس گرم روی محل عفونت استفاده کنید.

3. از نوشابه های گازدار و نوشیدنی های سرد خودداری کنید. نوشابه های رژیمی خوب هستند زیرا قند کمتری دارند. در عوض یک بطری آب، Gatorade یا Powerade برای خود بگیرید. اینها مخاط را رقیق می کنند و شما و سینوس هایتان را هیدراته و در عین حال مرطوب نگه می دارند.

– سینوس های شما با نوشیدن این نوع مایعات بسیار کمتر تشدید می شوند

اگر نزد پزشک رفته اید، آنتی بیوتیک مصرف کرده اید و تقریباً همه چیز را امتحان کرده اید، اینها جایگزین های عالی برای درمان عفونت سینوسی هستند.

آیا تا به حال از علائم مشابه رنج می برید؟ درمان های اینجا واقعا کار می کنند.

آنها برای من و چند نفر دیگر که می شناسم کار کردند، دلیل نمی شود که برای شما کار نکند.