5 روش خوشمزه برای اینکه منو و دستور العمل های رژیم غذایی دوکان خود را طعم شگفت انگیزی کنید

خوردن غذاهای کسل کننده و ناخوشایند زمانی که می توانید از آن اجتناب کنید هرگز ایده خوبی نیست. برخی افراد این اشتباه را مرتکب می شوند که فکر می کنند رژیم دوکان باید سخت باشد، اگر ساده باشد نمی تواند خوب باشد. هیچ چیز دور از حقیقت نیست! برای کاهش وزن نه نیازی به گرسنگی دارید و نه باید غذاهای کسل کننده و کسل کننده بخورید. در این مقاله قصد دارم نگاهی به پنج غذا بیاندازم تا طعم لذیذی را به منوی رژیم دوکان شما بیافزاید.

1. خردل و ترب

می توانید با افزودن مقداری خردل به غذای خود طعم فوری بدهید. خردل فرانسوی و انگلیسی هر دو در تمام مراحل رژیم دوکان مجاز هستند. ترب تندی خاص خود را به گوشت می دهد و همچنین در تمام مراحل مجاز است. اگر غذای ژاپنی دوست دارید، واسابی، نوعی سس ترب کوهی و زنجبیل هر دو مجاز هستند. اینها به خوبی با ماهی ست می شوند، به همین دلیل است که اغلب با سوشی سرو می شوند.

2. سرکه

می توانید از انواع سرکه به عنوان چاشنی استفاده کنید. خوش طعم ترین سرکه حداقل به نظر من سرکه بالزامیک است. این به سالاد و گوشت طعم شیرین و ترش می دهد. در تمام مراحل رژیم می توانید سرکه را به غذاها اضافه کنید.

3. خیار و پیاز ترشی

خیارشور و پیاز ترشی را می‌توانید به غذای خود اضافه کنید تا طعم و تردی بیشتری به آن اضافه کنید. در مرحله حمله می‌توانید اینها را به عنوان چاشنی اضافه کنید، اما اگر مقدار زیادی از آنها را می‌خورید، باید آنها را سبزیجات در نظر بگیرید و فقط در یک روز پروتئین و سبزیجات مصرف کنید.

4. شیرین کننده ها

شما مجاز به افزودن شکر اضافی در رژیم دوکان نیستید. با این حال، اگر شیرینی دارید و می خواهید دسرهای شیرین درست کنید یا به چای و قهوه خود شکر اضافه کنید، می توانید شکر را با شیرین کننده ها جایگزین کنید. شیرین کننده ها را می توان در تمام مراحل رژیم استفاده کرد.

5. وانیل و دارچین

وانیل را می توانید از غلاف وانیل یا از اسانس وانیل به غذای خود اضافه کنید. غلاف ها گران هستند، اما چند قطره اسانس وانیل شما را به پول باز می کند. برای تند بودن شیرینی که می توان آن را با غذاهای شیرین یا شور میل کرد، دارچین یک افزودنی ارزشمند به رژیم دوکان است. برای اینکه لذیذ شود، نیم لیتر شیر بدون چربی، چند قطره اسانس وانیل را با هم مخلوط کرده و در صورت تمایل به آن شیرین کننده اضافه کنید. شما می توانید هر روز یکی از این میلک شیک ها را حتی در مرحله حمله میل کنید.