5 مزیت برتر آبمیوه گیری سیب زمینی

سیب زمینی به تازگی به عنوان منبعی عالی از چندین ویتامین و مواد معدنی ضروری دوباره کشف شده است. آنها سرشار از بتاکاروتن و ویتامین های B1 و B6 هستند که برای افراد مبتلا به مشکلات قلبی مفید است. با ترمیم رگ های خونی آسیب دیده عمل می کند. زردچوبه همچنین سرشار از پتاسیم است که برای کنترل کلسترول و فشار خون مفید است. سیب زمینی همچنین منبع خوبی از فیبر، منگنز و کربوهیدرات است، بدون ذکر ویتامین A، کلسیم و ویتامین C.

همیشه یک سردرگمی بزرگ بین سیب زمینی شیرین و سیب زمینی شیرین وجود دارد. از نظر فنی هر دو به آنها سیب زمینی شیرین می گویند یا اغلب به آنها می گویند. اما همیشه به یاد داشته باشید که گوشت یا داخل سیب زمینی شیرین نارنجی به رنگ سفید است.

به دلیل شوق اخیر در مورد آبمیوه گیری، انتظار مزایای سلامتی زیادی را از آب سیب زمینی داشته باشید. مصرف روزانه سیب زمینی می تواند جذب مواد مغذی بدن را افزایش دهد. همچنین می تواند از آنزیم های ارزشمند مورد نیاز بدن برای سلول های سالم تر و حفظ وضعیت خوب سیستم بدن محافظت کند. آبمیوه گیری بسیار موثر است زیرا تمام ویتامین ها و مواد مغذی میوه ها و سبزیجات به راحتی توسط بدن جذب می شوند زیرا از قبل به شکل مایع هستند.

کاهش وزن و مدیریت

مطالعات اخیر در چندین دانشگاه در ایالات متحده و ژاپن انجام شده است. مطالعات نشان داد که یکی از اجزای فعال یامز، دیوسژنین، پاسخ های التهابی سلول های چربی در بدن انسان را مهار می کند. می تواند به کنترل وزن کمک کند.

قدرت مغز

مطالعات اخیر منتشر شده در “مجله آمریکایی طب چینی” در سال 2009 نشان داد که یام ها توانایی افزایش یادگیری و ظرفیت حافظه در مغز انسان را دارند. بر اساس این مطالعه، پس از شش هفته مصرف یام، افزایش قابل توجهی در توانایی های شناختی آزمودنی ها مشاهده شد. اعتقاد بر این است که آنزیم های آنتی اکسیدانی منحصر به فرد موجود در سیب زمینی باعث افزایش پاسخ شناختی می شوند.

به دلیل این مطالعه، بسیاری از مردم در حال حاضر به بیماری آلزایمر امیدوار هستند. اعتقاد بر این بود که با تحقیقات و مطالعات بیشتر، سیب زمینی شیرین و سیب زمینی شیرین روزی پاسخ و داروی درمان این بیماری بسیار ناتوان کننده را به ما خواهند داد.

هضم سالم

سیب زمینی دارای مقداری پتاسیم است. این به هضم سالم کمک می کند که بسیار مورد نیاز افراد مبتلا به IBD یا اختلال روده تحریک پذیر است. نقش پتاسیم به عنوان الکترولیت در تحریک انقباضات ماهیچه صاف در معده و همچنین در روده بزرگ ایجاد یک محیط سالم برای هضم خوب بسیار مهم است. با افزودن سیب زمینی به رژیم غذایی معمولی خود، می توانید از IBD جلوگیری کنید و یا از بدتر شدن آن و در نهایت حذف آن برای کسانی که قبلاً از آن رنج می برند، جلوگیری کنید.

“سی” بزرگ

همچنین مطالعاتی در مورد توانایی اجزای سلامتی یام در درمان احتمالی سرطان به دلیل آنزیم‌ها، ویتامین‌ها و مواد معدنی زیادی که در آن وجود دارد، انجام می‌شود. با آب‌گیری سیب زمینی، می‌توانید تمام فواید سلامتی آن را با حداقل کاهش ارزش غذایی آن به دست آورید.

20/20

ویتامین A یکی از ویتامین های اصلی موجود در سیب زمینی است. با آبگیری آن می توانید مطمئن باشید که بینایی شما سالم خواهد بود (به شرطی که توصیه های مربوط به سلامت چشمان خود را نیز رعایت کنید). اگر از قبل با بینایی خود مشکل دارید، Yams حتی ممکن است آن را بهبود بخشد.

یام سبزی بسیار فروتنی ( محصول ریشه ) است. آنها گران نیستند و در اکثر بازارها و خواربار فروشی ها یافت می شوند. اما ارزش غذایی آن برای سلامتی آنقدر زیاد است که نمی توانید آن را نخرید و آب آن را ننوشید.

رژیم لاغری سریع