6 Pack Abs – هیچ میانبر مجاز نیست

اگر برای گرفتن شکم 6 تکه آماده هستید، چند نکته مهم وجود دارد که قبل از شروع باید بدانید. هیچ میانبری وجود ندارد – PERIOD! اگر برای ایجاد تغییرات در سبک زندگی آماده نیستید، اکنون خواندن این را متوقف کنید و به کاناپه و کیسه چیپس خود بازگردید!

احتمالاً در هر مجله و مقاله ای که در مورد شکم شش تکه خوانده اید، اطلاعاتی در مورد چربی سوزی و عضله سازی دیده اید. بگذارید اینجا خیلی واضح بگویم… شما نمی توانم تبدیل چربی به عضله… اینها دو فرآیند کاملاً متفاوت هستند: 1) چربی می سوزانید و 2) عضله می سازید.

هر دو فرآیند توسط رژیم غذایی (یا رژیم غذایی) تمرینات، و قلب.

رژیم غذایی:

هنگام توسعه 6 پک (همچنین عضله سازی عمومی) رژیم غذایی شما یکی از مؤثرترین ابزارها برای رسیدن به نتیجه دلخواه است.

پروتئین بلوک سازنده بافت عضلانی است و رژیم غذایی شما باید مقدار زیادی از آن را داشته باشد. علاوه بر عضله سازی، به تجزیه ماهیچه ها و بهبود بقیه بافت ها و اندام های ما کمک می کند.

همچنین برای افزایش متابولیسم خود باید بیشتر غذا بخورید. به جای سه وعده غذایی بزرگ در روز، 5 یا 6 وعده غذایی کوچکتر و متعادل بخورید. فراموش نکنید – هیدراته بمانید! به هر حال، تمرین گروه عضلانی اصلی شما نیز متابولیسم شما را افزایش می دهد.

دو جمله از دیوید گریسفی از Flatten Your Abs در اینجا مناسب است: 1) “شکم های شکمی در آشپزخانه ساخته می شوند، نه در باشگاه.” آموزش آنها را توسعه می دهد. رژیم غذایی آنها را آشکار می کند.»

اگر به تازگی کربوهیدرات های فرآوری شده، شکر، غذاهای سرخ شده، فست فودها و نوشابه ها یا آبمیوه ها را از رژیم غذایی فعلی خود حذف کرده اید چه می شود. برای برخی، این ممکن است مانند کل رژیم غذایی شما به نظر برسد… و شما متعجب هستید که بدن شما چه مشکلی دارد… اگر از “بوقلمون سرد” امتناع می‌کنید، به هر حال هفته‌ای یک چیز را کاهش دهید و سپس آن را ادامه دهید. بعد. در نهایت، همانطور که خود را از مواد زائد جدا می کنید و نسبت به رژیم ورزشی خود احساس بهتری می کنید، انگیزه بیشتری برای خوردن انواع غذاهای مناسب خواهید داشت.

ورزش:

برخی از تمرینات عالی برای سوزاندن چربی عبارتند از اسکات، ددلیفت، کشش و فشار. همانطور که می بینید، من با تمرینات شکم شروع نکردم که چندین مورد از آنها وجود دارد.

به یاد داشته باشید که هر تمرینی را که انتخاب می کنید، باید اطمینان حاصل کنید که از نظر فیزیکی قادر به انجام آنها هستید. بسیاری از آنها “جایگزین” یا جایگزینی دارند در صورتی که کمر ضعیف یا ناحیه مشکل دیگری دارید.

به یاد داشته باشید که FORM مهمترین جنبه هر تمرینی است که انجام می دهید.

همچنین، هر 4 تا 5 هفته یکبار برنامه ورزشی خود را تغییر دهید. ماهیچه ها خاطراتی دارند و شما باید به آنها اجازه حدس بزنید.

تمرینات هوازی:

برای متعادل کردن رژیم غذایی 6 بسته و برنامه ورزشی 6 بسته، باید حداقل 3 بار در هفته حدود 20 دقیقه ورزش کنید – نکته کلیدی افزایش شدت و کاهش مدت زمان است. برای کاردیو، من شخصاً ریباند را دوست دارم.

ریباندر چیست؟

به گفته ناسا، تمرین بر روی ریباندر “کارآمدترین و موثرترین تمرینی است که تاکنون توسط انسان ابداع شده است.” 68 درصد کارآمدتر از دویدن است.

چگونه دوست دارید 20 دقیقه استراحت کنید و بدانید که معادل 3 مایل دویده اید؟ بنابراین می بینید، کاردیوی شما نیازی ندارد که شما را از تمرین کل بدن دور کند تا آن شکم 6 تکه را به دست آورید.

مطمئناً می توانید تمرینات قلبی خود را با استرس بسیار کمتری روی مفاصل خود کامل کنید و همچنان از انجام آن لذت ببرید. همچنین، این کاری است که می توانید در خانه انجام دهید. در گوگل، جستجوی ریباند بیش از 2 میلیون بازدید و تمرینات ریباند بیش از 4 میلیون بازدید به دست آورد، که برای دریافت اطلاعات بیشتر کافی است!

در ضمن… خواب زیاد را فراموش نکنید. که مورد علاقه من است! بیشتر رشد عضلات هنگام خواب اتفاق می افتد. توصیه می شود هر شب 8 ساعت بخوابید.

بنابراین یک رژیم غذایی متعادل و غنی از مواد مغذی را با ورزش مناسب و یک تمرین هوازی سرگرم کننده برای رسیدن به شکم ۶ تکه عالی ترکیب کنید.