8 برنامه برتر آیفون

این روزها گوشی های هوشمند بسیار محبوب شده اند. مردم زمانی که بدانند تلفن های هوشمند خود را در جیب خود دارند، نوعی افزایش اعتماد به نفس را احساس می کنند. دانستن اینکه تنها با یک کلیک افراد می توانند خود را با برنامه های مختلفی که می توان پیدا کرد مشغول نگه دارند، احساس خوبی است. وقتی تلفن هوشمند را همراه خود دارید، احساس می‌کنید همیشه با “یک نفر” همراه هستید.

در اینجا 8 برنامه کاربردی برتر که به طور خاص برای زنانی طراحی شده اند که در حال تلاش برای سالمتر شدن هستند، آورده شده است. آنها می توانند به شما کمک کنند تا سلامت خود را کنترل کنید.

· iPhodometer: این برنامه به شما امکان می دهد کالری سوزی خود را در حین راه رفتن دنبال کنید. این یک جایگزین عالی برای حمل یک وسیله اضافی دیگر مانند گام شمار است.

· SparkPeople:این برنامه کاربردی به کاربر امکان می دهد غذای مصرف شده و فعالیت های تناسب اندام انجام شده را ردیابی کند. کالری مصرفی کاربر را با توجه به مواد غذایی و مواد وارد شده برای آن روز محاسبه می کند. همچنین کالری سوزی را با توجه به تمرینات انجام شده، بسته به اطلاعات وزن ارائه شده توسط شما محاسبه می کند. با این برنامه می‌توانید اطلاعات خود را در طول روز به‌روزرسانی کنید و وقتی در جاده هستید و انگیزه خود را از دست می‌دهید، فقط یک کلیک با خواندن برخی از مقالات انگیزشی و الهام‌بخش موجود در این برنامه که مرتباً به‌روزرسانی می‌شود فاصله دارید.

· از دست بده!: این برنامه عالی به شما کمک می کند تا اهداف کاهش وزن خود را تعیین کنید. با توجه به تاریخ وارد شده برای اینکه چه زمانی می‌خواهید به وزن هدف خود برسید، این برنامه یک کالری دریافتی روزانه را تنظیم می‌کند که باید هدف آن برای رسیدن به آن وزن در مدت زمان معینی باشد.

· کامپیوتر دوچرخه: برای دوچرخه سوارانی که دوست دارند به بیرون بروند و دلشان را بچرخانند، این برنامه بسیار مفید است زیرا پیشرفت آنها را در حین دوچرخه سواری ردیابی می کند.

· عصاره لیموترش:جدا از کالری شماری، این برنامه برای گنجاندن اهداف تناسب اندام در هر رژیم غذایی کاهش وزن ایده آل است. این برنامه به تنظیم این اهداف تناسب اندام کمک می کند و مطمئن می شود که به آنها پایبند هستید.

· تقویم تخمک گذاری: همانطور که از عنوان پیداست، این یک رکورد از زمان باروری یک فرد را نگه می دارد و به عنوان یک یادآوری عمل می کند اگر آن فرد در تلاش برای باردار شدن یا اجتناب از بارداری باشد. این داده ها با توجه به تاریخ چرخه قاعدگی به روز می شوند.

· ماشین حساب کالری سوزانده شده: این برنامه ای است که به طور خاص برای پیگیری میزان کالری مصرفی در طول تمرین طراحی شده است. اگر در طول هفته تمرینات مختلف را به تناوب انجام دهید، جالب است بدانید کدام تمرین در کوتاه ترین زمان بیشترین کالری را می سوزاند. این دانش می تواند در مراحل بعدی زمانی که فرد می خواهد کاهش وزن را افزایش دهد مورد استفاده قرار گیرد.

ماشین حساب ضربان قلب: یکی دیگر از برنامه های جالبی که می توانید در حین ورزش از آن استفاده کنید این است که ضربان قلب خود را پیدا کنید. همه افراد متفاوت هستند و باید برای به حداکثر رساندن سوزاندن کالری، اهداف ضربان قلب متفاوتی را هدف قرار دهند. داشتن چنین ماشین حسابی همچنین به ما کمک می کند تا زمانی که می بینیم ضربان قلب ما در یک نقطه خاص از تمرین به اندازه کافی بهره وری ندارد، بیشتر فشار بیاوریم.