Ad Blast the World را با جزئیات بررسی کنید

Ad Blast the World برنامه ای است که توسط بازاریابی آنلاین شان کلارک ایجاد و اجرا می شود و به افراد کمک می کند تا لیست های انتخاب خود را ایجاد کنند تا بتوانند فروش بیشتری را برای محصولات خود یا محصولات وابسته خود مشاهده کنند. استفاده از یک سیستم خاص به همه اعضای آن اجازه می‌دهد تا لیست‌های هدفمند را انتخاب کنند، که نشان می‌دهد هیچ راهی وجود ندارد که بتوان آنها را به ارسال هرزنامه متهم کرد.

Ad Blast the World با سیستمی به نام co-registration کار می کند. این سیستم با جمع‌آوری آدرس‌های ایمیل، نام‌ها و گاهی اوقات شماره تلفن و آدرس افرادی که فرم‌هایی را در اینترنت پر کرده‌اند، معمولاً هنگام اشتراک برای چیزی، سرنخ ایجاد می‌کند. از طریق این فرم‌ها، افراد نشان می‌دهند که سرگرمی‌ها/علاقه‌هایشان چیست، و همچنین مجوز ارسال ایمیل در رابطه با آن علایق را می‌دهند. به همه این افراد ایمیل هایی ارسال می شود که از آنها خواسته می شود تأیید کنند که این مجوز را داده اند. فقط افرادی که تایید می کنند، سرنخ های قانونی در نظر گرفته می شوند. این همان چیزی است که انتخاب دوگانه است.

وقتی در Ad Blast the World مشترک می شوید، گزینه های زیادی برای خرید سرنخ ها دارید. حداقل 49.95 دلار در ماه برای حداقل 50000 سرنخ تازه هر هفته که احتمالاً با سایر اعضا به اشتراک می گذارید شروع می شود و تا 600 دلار برای 5000 سرنخ شخصی که کمتر از 1 روز از عمر آنها می گذرد و به طور کامل به شما داده می شود، می رسد. .

بیشتر طرح‌هایی که توسط Ad Blast the World ارائه می‌شوند، سرنخ‌هایی را ارائه می‌دهند که فقط به حوزه کسب‌وکار اینترنتی مربوط می‌شوند، و بیشتر این سرنخ‌ها توسط چندین عضو به اشتراک گذاشته می‌شوند.