Candida Cleanse Diet Detox – 12 نکته برای موفقیت

در اینجا 12 نکته رژیم غذایی وجود دارد که به شما کمک می کند خوب غذا بخورید، با موفقیت پاکسازی کنید و غذاهای خود را عالی نگه دارید.

1) به خاطر بسپارید همیشه لیست مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید از جانب هر چیزی شما از خواربار فروشی خرید می کنید … بسیاری از غذاها، از جمله گوشت، قند، مخمر و محصولات سویا اضافه کرده اند که شما انتظارش را ندارید! هنگام تمیز کردن کاندیدا، به خاطر داشته باشید که مواد تازه و ارگانیک بیشترین ارزش غذایی را به شما خواهند داد.

2) عصاره وانیل ارگانیک قند ندارد عصاره وانیل معمولی این کار را انجام می دهد. برچسب را بررسی کنید قبل از خرید

عصاره وانیل چیزی است که اکثر ما در خانه داریم و همیشه بدون فکر کردن به آن استفاده می کنیم. تا زمانی که عصاره وانیل ارگانیک بدون قند را خریداری می کنید، دلیلی برای ادامه استفاده از آن در رژیم کاندیدا وجود ندارد. مطالعات نشان داده اند که وانیل می تواند به کاهش اضطراب و استرس کمک کند. چیز بدی نیست!

3) سیر (میخک واقعی، نه پودر) در برابر مخمر کمک می کند و ضد التهاب است. برای بهره مندی بیشتر از سیر، چندین حبه را خرد کرده یا له کنید و بگذارید ۱۵ دقیقه قبل از مصرف بماند. این باعث واکنش آنزیمی می شود که ترکیبات سالم موجود در سیر را تقویت می کند. حداقل 2 میخک در روز استفاده کنید.

آن را در سالاد خود خرد کنید یا با سبزیجات، گوشت و ماهی خود بپزید. صبح ها هم می تواند با تخم مرغ و گوجه فرنگی خوب باشد!

4) دارچین در برابر مخمر و التهاب کمک می کند. همچنین رشد باکتری ها را مهار می کند و منبع منگنز، فیبر، آهن و کلسیم است. فقط بوی دارچین می تواند تمرکز و حافظه شما را بهبود بخشد و همچنین می تواند به تثبیت قند خون شما کمک کند. این یک افزودنی خوشمزه به سبزیجات، مرغ یا کباب شما است.

5) جوز هندی می تواند به تسکین گاز و گاز کمک کند و همچنین یک عامل ضد باکتری است که باکتری های بد دهان و گلو را از بین می برد و همچنین به پاکسازی و سم زدایی کبد و کلیه ها کمک می کند و به خلاص شدن از مخمر کاندیدا کمک می کند. همچنین حاوی بسیاری از ویتامین های B کمپلکس از جمله ویتامین C، اسید فولیک، نیاسین و ویتامین A و همچنین بسیاری از آنتی اکسیدان ها است. از آن در دستور العمل های خود به همراه استفاده کنید دارچین.

6) زنجبیل تازه گردش خون را تحریک می کند و از سم زدایی حمایت می کند. همچنین یک عامل ضد التهابی بسیار قوی است.

1 تا 2 برش زنجبیل تازه را در آب داغ خیس کنید تا چای تسکین دهنده معده درست شود. مقداری را در وعده‌های غذایی و سوپ‌های اصلی خود خرد کنید تا حداکثر تسکین کاندیدا را کنترل کنید.

7) شیرین کننده زایلیتول ساخته شده از توس (یا شکر توس) خوب است زیرا یک ضد قارچ اثبات شده است و مخمر کاندیدا را مهار می کند. نه تا حد امکان از نسخه مبتنی بر ذرت استفاده کنید. استویا با برگ کامل نیز خوب است، اما به دلیل فاکتور جداسازی شیمیایی از عصاره استفاده نکنید. هم باکتری های بد را کاهش می دهد و هم از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند.

8) ماست ساده و بی مزه رشد باکتری های سالم در روده بزرگ را ترویج می کند و منبع غنی کلسیم است. کلسیم از رشد بیش از حد سلول های پوشش دهنده روده بزرگ جلوگیری می کند و مطالعات نشان داده است افرادی که از رژیم های غذایی پر کلسیم استفاده می کنند، کمتر به سرطان روده بزرگ مبتلا می شوند. همچنین نشان داده شده است که کشت های باکتریایی موجود در ماست گلبول های سفید خونی را تولید می کنند که با عفونت مبارزه می کنند.

9) زیاد بنوشید اب به دفع سموم و سلول های مخمر مرده از بدن شما کمک می کند و علائم سم زدایی را به حداقل می رساند. فشردن آب یک لیمو یا لیموترش در تمام آبی که می نوشید به افزایش هیدراتاسیون و برافروختگی بدن کمک می کند. تو چایت هم بریز!

10) زیاد بنوشید چای سم زدایی، چای نعناع و چای زنجبیل تا بدن خود را از مخمر مرده پاک کنید.

11) نان از نانوایی پاسیفیک همه هستند بدون مخمر و شکر، و با غلات کهنه درست می شوند. آنها را معمولاً می توان در بخش فریزر فروشگاه مواد غذایی بهداشتی محلی شما یافت.

12) تا آنجا که ممکن است با تنوع زیاد غذا بخورید سبزیجات تا حد امکان، ترجیحاً ارگانیک و خام، تا حد ممکن مواد مغذی و فیبر دریافت کنید و مخمر را از بدن خود پاک کنید. از آن برای تهیه سوپ و خورش و همچنین سالاد و خرد شده برای میان وعده استفاده کنید. سبزیجات نیز برای اسموتی عالی هستند. فقط از آب به جای آب میوه استفاده کنید تا مخلوط کن خود را در حرکت نگه دارید و صبحانه یا ناهار را در حال حرکت میل کنید!

پیدا کردن غذاهایی برای خوردن و لذت بردن در حین پاکسازی کاندیدا همیشه آسان نیست، اما ارزش آن را دارد که احساس خوبی داشته باشید و از سلامتی عالی لذت ببرید!