Forever Young، راهنمای ضد پیری

راهنمای ضد پیری جرالد و یوهانا تالیفرو تکنیک‌های جوان‌سازی واقعی را از طریق غذاها و روشی برای غذا خوردن به شما پیشنهاد می‌کند که از پیری جلوگیری کرده و آن را معکوس می‌کند. این رژیم غذایی به شما کمک می کند تا به طور موثر بدن خود را جوان کنید و امید به زندگی خود را افزایش دهید.

طبق آخرین تحقیقات علمی و پزشکی بدن ما به گونه ای طراحی شده است که سالم باشد و تا سن 120 تا 140 سالگی زنده بماند. این تمایلات و سبک زندگی غیرطبیعی ما است که باعث شده است به تمدن هایی تبدیل شویم که در آنها مرگ بر اثر بیماری طبیعی تلقی می شود.

پس از خواندن این راهنمای ضد پیری، کلیدهای ضد پیری طبیعی را در دست خواهید داشت. تنها چیزی که نیاز دارید قوانین طبیعت و آگاهی از چیستی رژیم غذایی طبیعی و نحوه خوردن آن در دوران مدرن است. کاملاً ممکن است رژیمی بخورید که به طور کامل از سلامت شما حمایت کند، طعم عالی داشته باشد، رضایت بخش باشد و سریع و آسان تهیه شود. در این کتاب الکترونیکی می خواهیم به شما بگوییم که چگونه می توانید این کار را انجام دهید!

نویسندگان جرالد و یوهانا تالیفرو که «زوج جدید تمدید کننده زندگی» نامیده می‌شوند همه چیز را ساده می‌کنند. این رژیم غذایی فوق العاده آسان و خوشمزه شامل غذاهایی است که می توانید تقریباً در هر فروشگاه مواد غذایی خریداری کنید و به تجهیزات خاصی نیاز ندارد. با استفاده از این رژیم آنها هر روز جوان تر شده و جوان تر شده اند!

تالیفروها هیچ دارویی مصرف نمی کنند. شما حتی آسپرین را در خانه آنها پیدا نمی کنید. هیچ مکملی مصرف نمی کنند. آنها ساده ترین غذاها را می خورند که به لذیذترین شکل تهیه شده اند. آماده کردن وعده های غذایی فقط 5-10 دقیقه طول می کشد، و آنها طعم الهی دارند! وقتی در مورد این رژیم بشنوید، خواهید گفت: “البته که ما باید اینطوری بخوریم!”

ما به عنوان انسان تمایل داریم همه چیز را پیچیده کنیم، همه چیز را دستکاری کنیم، و این همیشه سودمند نیست. وقتی نوبت به رژیم غذایی می رسد، از مسیر خود دور شده ایم. سطوح اپیدمی بیماری و چاقی در جامعه ما گواه این است که ما باید تغییرات جدی ایجاد کنیم.

درباره راهنمای ضد پیری جرالد و یوهانا تالیفرو بیشتر بخوانید:

http://www.BuyBovineColostrum.com/antiagingebook.html