Giannis Antetokounmpo از باکس سهام سهام Milwaukee Brewers را خریداری کردGiannis Antetokounmpo یک حق رای دادن در ورزش میلواکی را امسال به قهرمانی کمیابی رساند ، و اکنون او صاحب بخشی از دیگری است که تلاش می کند این شاهکار را تکرار کند.

تیم بیس بال روز جمعه اعلام کرد که Antetokounmpo ، ستاره NBA’s Bucks ، سهام MLB’s Brewers را خریداری کرد.

انتتوکونمپو در یک کنفرانس خبری روز جمعه ، پشت میکروفون ها که پیراهن شماره 34 برویرز را پوشیده بود ، گفت: “مرد ، این باورنکردنی است.” “این رویایی است که برای کودکی از سپولیا ، آتن ، یونان متولد شده و از والدین مهاجر متولد شده است. هرگز تصور نمی کردم که در این موقعیت باشم. ”

این قرارداد در واقع در ماه مه به پایان رسید ، اما برای جلوگیری از اختلال در حالی که Bucks قهرمانی خود را پشت سر گذاشت ، شامل غلبه بر شکست 2-0 در سری Nets and Suns و کسب اولین عنوان فرنچایز در 50 سال گذشته بود.

آنتتوکونمپو که در ماه دسامبر قرارداد 5 ساله 228 میلیون دلاری را امضا کرد ، گفت: “میلواکی من را امروز کرد.” وی گفت: اینجا اساساً خانه من است. من اینجا پدر شدم. من اینجا رهبر شدم من اینجا قهرمان شده ام و می خواهم بپیوندم.

“من می خواهم تا آنجا که ممکن است در اجتماع شرکت کنم. من می دانم که میلواکی سرمایه گذاری زیادی روی من کرد و من بسیاری از آنها را در شهر میلواکی سرمایه گذاری خواهم کرد. ”

Antetokounmpo جدیدترین روندی است که ورزشکاران سوپراستار در حال خرید مالکیت در یک مجموعه ورزشی محلی هستند.

آرون راجرز ، بازیکن مهاجم Packers ، مالک اقلیت Bucks است. پاتریک ماهومز ، مدافع وسط فرماندهان ، مالک اقلیت تیم MLB کانزاس سیتی ، رویال است.

Brewers دارای سومین رکورد برتر در لیگ ملی هستند و به دنبال اولین قهرمانی خود در سری جهانی پس از انتقال از سیاتل در 1970 هستند. آنها سری جهانی را در 1982 باختند و در یک برد بودند تا در سال 2018 به کلاسیک پاییز بازگردند ، قبل از شکست بازی 7 تا داجرز

مارک آتاناسیو ، مالک آبجوسازی می گوید: “ما در تلاش هستیم تا کارمای خوبی را که جیانیس و هم تیمی هایش ایجاد کرده اند به ما آلوده کنند ، بدست آوریم.”

دیدگاهتان را بنویسید