NutritionFacts.org پشتیبانی – هویج را پر کنید


امروز شروع کمپین سالانه جمع آوری کمک های مالی پایان سال ما است. بیش از نیمی از کل بودجه عملیاتی سالانه ما در این چند هفته آخر سال جمع آوری می شود و هدف ما جمع آوری 350000 دلار است. برای تداوم و رشد NutritionFacts.org، ما به سخاوت فصل اهدای کمک مالی وابسته هستیم.

امسال دهمین سالگرد NutritionFacts.org است. قبل از تأسیس این سازمان، من هر سال به سراسر کشور سفر می کردم و صدها سخنرانی در مورد پزشکی سبک زندگی ارائه می کردم. سپس، بنیاد جسی و جولی راش سخاوتمندانه پول اولیه را برای راه‌اندازی سازمان و وب‌سایت به منظور دسترسی به افراد بیشتری با این اطلاعات نجات‌بخش و تغییر دهنده زندگی فراهم کرد. اکنون، ما روی حمایت اهداکنندگان فردی مانند شما حساب می کنیم.

در ده سال گذشته خیلی چیزها تغییر کرده است. امروزه بیش از دوازده کارمند موتورها را کار می کنند. همین سال گذشته، ما چهار شغل جدید را برای کمک به گسترش برنامه‌های توسعه و توسعه وب استخدام کردیم.

همه اینها به لطف حمایت اهداکنندگان است. همانطور که می دانید، هیچ تبلیغات یا حامی شرکتی در NutritionFacts.org وجود ندارد. حامیان ما واقعاً رگ حیات این سازمان هستند. شما ما را قادر به انجام کار می کنید. هر سال هزاران نفر قدم به جلو می گذارند و کمک های بزرگ و کوچک می کنند تا قدردانی خود را از کار ما نشان دهند. حتی صدها نفر برای اهدای ماهانه ثبت نام کرده اند که به اطمینان از جریان ثابت و قابل پیش بینی حمایت کمک می کند.

لطفاً با کمک به ما در طی کمپین جمع آوری کمک مالی پایان سال، حقایق را “ریشه” کنید! این یک بازی اعداد است. حتی یک دلار هم می تواند کمک کند.

برای دومین سال متوالی، یک اهدا کننده سخاوتمند 100000 دلار می دهد. کمک های خود را زودتر انجام دهید تا چند برابر شود!

در صفحه اهداشما می توانید یک کمک مالی با کسر مالیات انجام دهید استفاده از کارت اعتباری یا پی پال. شما همچنین می توانید حرکت کنید فهرست یا یک چک را به NutritionFacts.org، صندوق پستی 11400، تاکوما پارک، MD 20913 پست کنید. کارمندان فدرال می توانند از طریق برنامه کمک هزینه محل کار CFC با شماره تعیین 26461 کمک مالی کنند.

کمک های مالی شما به تغییر زندگی کمک می کند

“من با رژیم غذایی استاندارد آمریکایی بزرگ شدم، و زمانی که به 40 سالگی رسیدم، وزنم به 240 رسید. هنوز آن روز را به یاد دارم. زمانی بود که سیر شده بودم. شروع به تحقیق در مورد تغذیه کردم و سایت شما اولین بار بود که با آن برخورد کردم. این زندگی من را تغییر داد. من دو فرزند خردسال دارم و می خواهم تا جایی که بتوانم بدون اینکه بار سنگینی کنم در کنار آنها باشم. مادرم را در 43 سالگی و پدرم را در 65 سالگی از دست دادم و نمی خواهم فرزندانم کاری را که من انجام دادم تجربه کنند، همچنین می خواهم الگوی خوبی برای آنها باشم.

اکنون، تقریباً در 49 سالگی، احساس و ظاهری بهتر از همیشه در زندگی ام دارم. مردم فکر می کنند من حدود سی و پنج سال دارم. من می توانم کیلومترها پیاده روی و دوچرخه سواری کنم، با پسر 9 ساله ام مسیرهای فوتبال بدوم و با او و دوستانش بسکتبال بازی کنم. وقتی در سنگین ترین وزنم بودم، دکترم می خواست من را از استاتین استفاده کند. تغییرات رژیم غذایی ذکر نشده است. ولی میخواستم خودم درستش کنم دکتر من اکنون پروفایل لیپیدی و عملکرد خون من را “عالی” توصیف می کند. یادگیری در مورد تغذیه، تراکم کالری و رژیم های غذایی مبتنی بر گیاه بزرگترین خودسازی است که تا به حال انجام داده ام. و از شما و همه همکارانتان به خاطر اطلاعاتی که به من در موفقیت کمک کردید تشکر می کنم. امیدوارم بتوانم بر اطرافیانم نیز تاثیر بگذارم! -جک

غذای اصلی: کاکائو

اگرچه ما باید از شکلات فرآوری شده به دلیل محتوای قند آن اجتناب کنیم، کاکائو دارای تعدادی فواید برای سلامتی است. آنها چه هستند پیدا کردن در صفحه موضوع.

دستور غذا: شامبورادو

کاکائو مکزیکیاکنون که از فواید کاکائو مطلع شدید، دستور پخت این نوشیدنی سنتی مکزیکی را امتحان کنید. دستور تهیه رایگان را دریافت کنید اینجا، و ببینید که چگونه ساخته شده است اینستاگرام.

کتاب های موجود در سراسر جهان

هنوز به دنبال هدایای تعطیلات هستید؟ کتاب های من در چندین کشور موجود است. در واقع، نسخه کاغذی کتاب آشپزی چگونه رژیم نگیریم به تازگی در بریتانیا منتشر شده است! تأیید کنید مقاله مرکز راهنمایی بیابید از کجا و چگونه کتابهایم را در سطح جهانی بخرم. مثل همیشه، تمام درآمد حاصل از کتاب های من صرف امور خیریه می شود.

3 ویدیوی برتر ماه

زیتون و روغن زیتون در زمینه سفیدروغن زیتون فوق بکر برای آرتریت وقتی روغن زیتون موضعی در مقابل داروی ایبوپروفن برای آرتروز و آرتریت روماتوئید قرار گرفت چه اتفاقی افتاد؟

پیاز ارگانیک طبیعی از انواع مختلفآیا پیاز برای تستوسترون، پوکی استخوان، آلرژی و سرطان مفید است؟ کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی‌شده و کنترل‌شده انسانی در مورد راه‌هایی که ممکن است ما از خوردن پیاز بهره ببریم یا ممکن است نبریم، چه چیزی را نشان داده‌اند؟

انواع آجیل روی زمینه سیاهآیا آجیل باروکا سالم ترین مغزهاست؟ Parrocas، همچنین به عنوان بادام Barro، چگونه با سایر آجیل ها مقایسه می شود؟

پرسش و پاسخ مستقیم

عکس دکتر گرگبه دلیل برنامه نوشتن برای کتاب بعدی ام، چطور پیر نمیشی؟من تا تابستان 2022 از پرسش و پاسخ فاصله خواهم گرفت. اینجا در NutritionFacts.org. و به یاد داشته باشید، من دارم پادکست صوتی برای حفظ شرکت شما نیز.

در سلامتی،
مایکل گریر، دکتر

توجه: اگر هنوز این کار را نکرده اید، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه‌های زنده من را که در طول سال مرور می‌شوند تماشا کنید: