SNL بک بنت را از دست می دهد ، بازیکنان برجسته سارا شرمن ، ارسطو آتاری و جیمز آستین جانسون را اضافه می کند


ج شنبه شب زنده فصل 47 این آخر هفته (2 اکتبر) برای اولین بار پخش می شود و سرانجام این سریال بازیگران کامل فصل جدید را اعلام می کند که شامل سه بازیکن جدید و حداقل یک بازیگر شگفت انگیز است. سارا شرمن ، ارسطو آتاری و جیمز آستین جانسون به این نمایش ملحق می شوند ، که بازیگران فیلم را به 21 نفر فوق العاده می رساند و بک بنت با لورن هولت ترک می کند.

پس از هشت فصل حضور در این برنامه ، شروع به عنوان بازیکن فصل 39 در 2013 ، بنت در پست اینستاگرامی خود جدایی خود را اعلام کرد: “دوستت دارم ، SNL. خیلی دلم برات تنگ میشه از شما برای 8 سال افراد فوق العاده و تجربیات شگفت انگیز که زندگی من را به کلی تغییر داد تشکر می کنم. خیلی خوش گذشت. “

علاوه بر این ، لورن هولت که فصل گذشته به عنوان بازیکن شروع کرده بود نیز باز نمی گردد. دو بازیکن قبلی دیگر ، Chloe Fineman و Bowen Yang ، به عضویت کامل درآمده اند.

با وجود برخی نشانه ها در پایان فصل گذشته مبنی بر این که سسیلی استرانگ ، ادی برایانت ، کیت مک کینون ، پیت دیویدسون و کنان تامپسون وزن سنگین SNL را در نظر دارند که از برنامه خارج شوند ، اما همه آنها همانطور که لورن مایکلز می خواست در جای خود باقی می مانند.

شرمن ، معروف آنلاین به نام سارا اسکیمر ، در حال حاضر به دلیل استفاده از وحشت های بدنی و خلاقانه های تکنیکی رنگارنگ و همچنین کار با Adult Swim ، Means TV و “برنامه غیر عادی و محبوب مسافرتی عجیب و غریب پاپ او ، Helltrap Nightmare” مشهور است. “

“SNL فقط یک اشتباه بزرگ مرتکب شد !!” او توییت امروز.

https://www.youtube.com/watch؟v=cmDkhF8sS54

شما می توانید ارسطو آتاری را از اینجا حدس بزنید سیلیکون ولی، جایی که او روی صندلی شلوار که برنامه نویس گیب در فصل ششم پوشیده بود ، نقش می بندد. او همچنین یک کمدین استندآپ موفق است که بخشی از گروه طرح های حسن میناج Goatface بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=Q1uCYK6wnjk

او علاوه بر اینکه یک کمدین خوشحال است ، پادکستی را میزبانی می کند و نقشی دارد بهتر است با سائول تماس بگیرید، جیمز آستین جانسون بیشتر بخاطر تکمیل شاید تنها برداشت خوب ترامپ در جهان شناخته شده است. وی در مورد نحوه ورود به سر ترامپ و یافتن صدا به دیسکورس گفت: “اصلی ترین چیزی که من روی آن تمرکز می کنم این است که این یک پیرمرد خشن است که در هر لحظه از مرگ فاصله دارد.”

فصل 47 از شنبه آغاز می شود. پیشتر ، این برنامه میزبان چهار قسمت اول را اعلام کرد ، که ابتدا با اوون ویلسون و مهمان موسیقی کیسی ماسگریوز آغاز شد. کیم کارداشیان وست ، رامی ملک و جیسون سودیکیس میزبان قسمت های دیگر در طول ماه اکتبر خواهند بود.دیدگاهتان را بنویسید