The Every Two Day Diet 2.0 – سیستم خوردن اسنپ چیست؟

بسیاری از مردم در مورد رژیم غذایی Every Other Day 2.0 و سیستم غذا خوردن SNAPP تعجب می کنند. همچنین ممکن است شما فردی باشید که در مورد این طرح سوال دارید. خوب، بر کسی پوشیده نیست که EODD 2.0 به سرعت به یکی از محبوب ترین رژیم های غذایی آنلاین تبدیل شده است.

سیستم غذایی اسنپ دقیقا چیست و چرا به بسیاری از افراد کمک می کند تا در نهایت به مبارزه خود برای کاهش وزن با موفقیت پایان دهند؟

من این برنامه رو خریدم و قراره پشت صحنه این طرح رو براتون ببینم. ابتدا اجازه دهید چند کلمه در مورد چرایی وجود این طرح بگویم. می دانید، جان بنسون یک مرد معمولی دارای اضافه وزن بود که چربی های غیرجذاب زیادی به بدنش چسبیده بود. با وجود اینکه جون مرد باهوشی بود، اما اکنون در تلاش بود راهی برای خلاص شدن از شر آن چربی مزاحم پیدا کند.

مانند بسیاری از مردم، او به بسیاری از برنامه های رژیم غذایی نگاه کرده و به یک چیز پی برده است: از رژیم های غذایی متنفر است. منظورم این است که اگر واقعاً به آن فکر کنید، چه کسی واقعاً رژیم گرفتن را دوست دارد؟

من به شما می گویم افراد زیادی نیستند. و این شامل بسیاری از افرادی می شود که به نظر می رسد در بهترین فرم هستند. یادم می آید که یک بار مقاله ای درباره جیلیان مایکلز در سریال The Biggest Loser خوانده بودم. اگر اکنون به او نگاه کنید، فکر می کنید که او همیشه یک 10 عالی داشت. با این حال، وقتی جیلیان فاش کرد که علاوه بر چاق بودن، از ورزش هم متنفر است، برایم جالب بود!

چشمگیر! چه مکاشفه ای در اینجا زنی است که امرار معاش می کند و به افراد چاق آموزش می دهد که چگونه از ورزش برای کاهش چربی استفاده کنند. با این حال، خودش آن را خوشایند نمی‌بیند. جیلیان با عزم محض توانست بر بیزاری خود از ورزش غلبه کند و متوجه شود که این یک ابزار بسیار قدرتمند برای کاهش وزن سریع است.

جان بنسون هم همین را دید. اگرچه او از رژیم غذایی متنفر بود، اما همچنان خود را تحت فشار قرار داد تا تا حد امکان در مورد کاهش وزن، ورزش و رژیم غذایی بیاموزد تا به فردی تناسب اندام و سالم تبدیل شود.

آنهایی از ما که سعی در کاهش وزن دارند و یاد می گیرند چگونه وزن خود را برای همیشه حفظ کنند، باید واقعاً قدردان باشیم که جان اینقدر از رژیم گرفتن متنفر است. چرا؟ از آنجایی که او چنین سیستم ساده‌ای را اختراع کرد، حتی تنبل‌ترین افراد رژیم‌دار نیز می‌توانند آن را با موفقیت دنبال کنند.

می بینید، چیزی که بیشتر مردم از رژیم گرفتن متنفرند، اندازه گیری آن، شمارش کالری و محرومیت اجباری از غذا است. اکثر رژیم‌های غذایی یا سعی می‌کنند شما را گرسنه نگه دارند یا اینکه هر روز با «می‌دانید چیست» یک عذاب واقعی است. به همین دلیل است که حاشیه خطای بالایی در بین رژیم گیرندگان وجود دارد.

سیستم SNAPP EODD Jon با در نظر گرفتن همه اینها طراحی شده است. یک برنامه غذایی خوب باید در دراز مدت شما را به سمت یک سبک زندگی سالم تر هدایت کند. ابتدا باید در مورد نحوه غذا خوردن و زمان مصرف برخی غذاها آموزش دیده باشید.

سیستم غذایی SNAPP بر ساده نگه داشتن چیزها تمرکز دارد: شیک، آجیل، سیب، پروتئین و محصولات. اگر این فرمول ساده را به خاطر داشته باشید، می توانید با طرح جون موفق باشید.

جان به معنای واقعی کلمه به شما نشان می دهد که خوردن سالم می تواند لذت بخش و آسان باشد. او می داند که بیشتر مردم سرشان شلوغ است و زمانی برای اندازه گیری دقیق قطعات ندارند. سیستم SNAPP حدس و گمان را از خوردن حذف می کند و آماده سازی غذا را آسان می کند.

این طرح شامل دستور العمل های بسیاری است که از این غذاها برای تهیه غذاهای ساده اما واقعاً خوشمزه در کمترین زمان استفاده می کنند. به علاوه، یک روز در میان می توانید از غذاهای مورد علاقه خود لذت ببرید، که اکثر رژیم ها شما را از آن دور می کند. بنابراین، این تکه کیک شکلاتی، پیتزا پپرونی یا نان شیرینی را با پنیر خامه ای بخورید. این شما را به هیچ وجه از هدف کاهش وزن خود دور نمی کند – اگر آنچه جون می گوید را انجام دهید و از سیستم SNAPP پیروی کنید، یعنی.