آن را پخش جریانی کنید یا از آن بگذرید؟


اکنون در VOD ، چشم مار: GI Joe Origins شروع مجدد یک سری فیلم که از سال 2013 مرگبار بوده است GI Joe: تلافی، و در تلاش است تا IP مبتنی بر اسباب بازی را در دهه 1980 به عنوان آخرین حق امتیاز فرانسوی مگا کراس اوور پس از مارول بازسازی کند-هرچند ابرفلوپاروی اخیر در گیشه تئاتر ممکن است به فیلمهای آینده امیدوار باشد. علیرغم تماس ، این کار ادامه می یابد دیوانه آسیایی های ثروتمند هنری گلدینگ بازیگر نقش اول فیلم Snake Eyes ، که به راحتی جالبترین شخصیت در کل خط اسباب بازی بود / مجموعه کارتونی / کارتن-اسلش-اسباب بازی-تجاری ، زیرا همه چیز را سیاه می پوشید و یوزی می پوشید و همچنین کاملاً نینجا بود. به پس آیا فیلم مستحق چنین سرنوشتی بود؟ به همین دلیل این را می خوانید ، درست است؟

اصل مطلب: بگذارید بدانیم که اولین صحنه در تریلر نهایی این فیلم ، که در آن Snake Eyes (گلدینگ) برای آماده شدن برای مبارزه با نمک داغ ، نمای خود را به پایین می کوبد ، در واقع آخرین صحنه است. او در تمام صحنه های قبلی از دکمه های نمادین خود به دورکوییدهای خاص خود استفاده نمی کند ، چرا چهره هنری گلدینگ را می پوشاند؟ او اکنون یک ستاره است و علاوه بر آن رمز و راز Snake Eyes ، ویژگی اصلی شیرین شخصیت (برای دورکوییدهای یک نوع خاص) ، kaputskies است ، زیرا این فیلم به ما می گوید که چگونه او بسیار زیبا شده است. من شاید به عنوان یک هشدار به این موضوع بپردازم ، هر چند که عمدتا برای دورکوییدهای یک محصول خاص ساخته شده است (و من یکی از آنها هستم).

به هر حال. ما در دوران کودکی با Snake Eyes (Max Archibald) ملاقات می کنیم زیرا پدرش به دلایلی کشته می شود که فیلم در نهایت فاش خواهد کرد ، تقریباً پس از کشمکش های زیاد و نازهای نینجا – و همچنین به ما نشان می دهد که چگونه مار نامیده است چشم ها. و سپس Snake Eyes نوید انتقام از مردانی را می دهد که او را یتیم کرده اند. بیست سال بعد ، Snake Eyes همان کاری را انجام می دهد که هر فرد مشکوک از نظر روانی برای انتقام مصرف می کند و مهارت های تیراندازی در الاغ خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است: صعود به مبارزات غیر مجاز MMA در رعد و برق زیرزمینی تا زمانی که هیچ کس علیه او شرط بندی نکند ، و سپس ادامه دهید به شهر بعدی بروید و یک رعد و برق زیرزمینی جدید پیدا کنید تا بتواند دوباره این کار را انجام دهد. این احتمالاً یک حدس زنده است. یک روز ، یک هانچوی یاکوزای لس آنجلسی او را وعده می دهد که قاتل پدرش را پیدا کند. او با اکراه می پذیرد و روزهای خود را با پر کردن ماهی های مرده غول پیکر با اسلحه می گذراند ، بنابراین قاچاق آنها راحت تر می شود. منظورم توپ است نه ماهی. در یک روز دیگر ، دعوا شروع می شود زیرا یکی از افراد یاکوزا یک snitch است و در وسط Choppa-lotta brouhaha مزه می دهد ، Snake Eyes تصمیم می گیرد که کار برای افراد بد همه نوع موجو بد است و با حلزون می نشیند و به او کمک کرد تا فرار کند.

اسنیتسن تامی آراشیکاژ (اندرو کوجی) است ، مرد بسیار ثروتمندی که قبیله تأثیرگذار توکیو با یاکوزا گوشت گاو دارد و شامل کلی چاقو از نینجاهای فوق العاده زیبا و دارای یک گوهر جادویی است که “حاوی قدرت خورشید است” و دارای یک خانه بزرگ گودال بزرگ … بله ، این چیزی نیست که من از اینجا دور می شوم ، این است که Snake Eyes به آنها می پیوندد و یاد می گیرد که مانند یک نینجا از استادان Arashikage بجنگد. تامی شخصیت اصلی ما را به رهبر قبیله سن (اری) معرفی می کند ایشیدا) ، استاد نابینا (پیتر منسا) ، – بدون خنده – استاد سخت (ایکو اوویس) و رئیس امنیت قبیله آکیکو (هاروکا آبه) ، که همه از خود می پرسند آیا این امریکای خشن و سرسخت آن چیزی را که حتی یک نیم سال هم طول می کشد ، دارد. نینجا شیرین. و سپس او باید با “سه چالش جنگجو” روبرو شود ، که هر کدام ناخواسته سرگرم کننده تر از چالش قبلی است.

ما تعدادی سکانس آموزشی و نینجا کرپولا مرموز (سرانجام ، اما به اندازه کافی سریع با استفاده از سلاح های خوب و تیز) ، نبرد با بچه ها با شمشیر و فدورا ، تپانهای شکار ماشین / موتورسیکلت ، دخالت احتمالی شخصیت های شناخته شده فرانچایز اسکارلت (سامارا) بافندگی) و بارونس (اورسولا کوربرو) ، و صحنه ای که چشم مار از آکیکو در امان می ماند ، که می توان آن را به عنوان پیش بازی تعبیر کرد ، همه تنش های جنسی بین آنها و قطب قطبها (او همچنین او را به سادگی “مار” می نامد) – yowza!). این طرح اساساً به سه چالش می پردازد و سپس اوف می شود ، ما انتقام مارهای چشم مار را فراموش کردیم ، سپس به انتقام رسیدیم ، و سپس دوباره باز می گردیم ، در مورد سه چالش و بازگشت به سه چالش. عمدتا با او در وسط گیر کرده است ، و این دو طرح شلاق سرانجام در یک کرفلو بزرگ ادغام می شوند ، و این جایی است که ما زیپ می کنیم و با اسپویلرها مانند اسرار قدیمی NINJA رفتار می کنیم.

Snake Eyes: GI Joe Origins (2021)
عکس: مجموعه اورت

شما را به یاد چه فیلم هایی می اندازد؟: آخرین باری که یک کمپانی بزرگ امتیاز دهی بسیار قوی تخم مرغ را مکیده بود منشا مردان ایکس: ولورینبه

عملکردی که ارزش دیدن دارد: این فیلم یک مورد کلاسیک از دیالوگ های وحشتناک است که با وادار کردن آنها به گفتن جمله هایی مانند “آنها به شما چشم مار می گویند ، اما شما همیشه برنده هستید!” و “وقتی فرصت کردی باید مرا می کشتی!” خوشبختانه برای گلدینگ ، او دارای کمترین خطوط احمقانه است ، بنابراین من فکر می کنم عملکرد او ارزش تماشا دارد ، زیرا اگر این فیلم را تماشا کنید ، باید تماشا کنید چیزیبه

دیالوگ به یاد ماندنی: تامی ، در مورد آموزش نینجا Snake Eyes: “شما آزمایش می شوید. صدمه می بینید. دوست خواهید داشت. و شکست خواهید خورد. اما سخت ترین قسمت این است که به شکایت شما در مورد آن گوش دهید. ”

جنسیت و پوست: آکیکو و “مار” (yowza!) هرگز از مرحله نبرد فراتر نروید زیرا این اساساً یک فیلم کودکانه بیش از حد خشن است.

برداشت ما: ولپ ، کارگردان رابرت شونتکه (the واگرا سری ، ugh) سابقه نداشته است و خوب ساخته است GI جو فیلم سینما. دو مورد قبلی در واقع وجود دارد ، همانطور که من آنها را دیده ام ، اما تقریباً هیچ چیز در مورد آنها به خاطر ندارم – چیزی در مورد “جنگ های نانوبایت” و The Rock و یک بازیگر بروس ویلیس. آیا کسی این فیلم ها را برای بار دوم تماشا کرده است؟ جهنم ، بسیاری از شما آنها را برای اولین بار ندیده اید و زندگی ادامه دارد.

در مفهوم ، چشمان مار فاقد جذابیت نیست (و غیره از یادا یادا پرنعمت و همه اینها) زیرا در روزگاری او بد اخلاقی بود که صورت خود را پوشانده بود ، شمشیری بر دوش داشت و حرف نمی زد ، و اگر به کسی نیاز داشت که نینجاها را بکوبد در بازی نینجا خود ، او نینجا شما بود. اما در اینجا جذابیت این شخصیت برطرف شده است و تنها چیزی که باقی مانده موز بی مزه است ، او گفت ، بلافاصله از آنچه که تازه نوشته بود پشیمان شد. و سپس ما با گلدینگ باقی می مانیم ، که قطعاً عضله بازیگری برای بلند کردن چنین روش هایی را دارد ، اما شونتکه و یک فیلمنامه زایمان یک کار را به او می دهند و دیگر جایی برای انجام هیچ کاری ندارد ، زیرا دنباله های اکشن عمومی لازم است. رسیدن به سکانس های اکشن عمومی مانند تعقیب و گریز خودروهای مرزی ، جایی که قهرمانان و اشرار در بالای کاروانی با هم درگیر می شوند ، و مانند همیشه در این فیلم ها اتفاق می افتد ، راننده صاحب خودرو فقط با حداکثر سرعت به رانندگی خود ادامه می دهد و حتی بازنشستگی را در نظر بگیرید ، حتی زمانی که شخصیتی یکی از اتومبیل ها را ربوده و از پشت خراب کرده و به عقب برگرداند تا بتواند راه برود واقعا واقعا واقعا معکوس سریع بدون دلیل مشخص چرا راننده کامیون را متوقف نمی کند ، بارت؟ چرا او کامیون را متوقف نمی کند؟

فیلم اغلب این س insال را القا می کند: چرا آنها دوباره با هم دعوا می کنند؟ تنها پاسخ این است که به نظر می رسد می خواهیم شاهد مبارزه آنها باشیم. می توانم اضافه کنم ، قطعاً بهتر است اگر بتوانیم آنها را بهتر ببینیم و شاید در این دعواهایی که می خواهند هیجان انگیز باشند ، اما آنقدر مکرر و با جهت غیر الهام بخش اجرا می شوند ، شخصیتی را از شخصیت دیگر متمایز کنیم که اغلب توجهم را از دست می دهد با لحظات ارزشمندی در زندگی من ، مانند شن از طریق ساعت شنی. هرچه درباره شخصیت ها کمتر گفته شود ، بهتر است-من از شخصیت های اکشن مرده و بی جان در کیسه های کاریزماتیک تر حمایت کرده ام و حداقل آنها دارای پتانسیل یک فانتزی هشت ساله برای بازی با آنها بودند. کودک هشت ساله چشمانش را روی این آشغال می چرخاند ، و من می دانستم ، زیرا کودک هشت ساله هنوز در درون من است و امیدوار است که یک الاغ شیرین باشد. GI جو فیلم هایی که هنوز در راه نیستند

تماس های ما: ردش کن. می خواهم بدانی چشمان مار بوی بد می دهد و دانش نصف مسابقه است.

جان سربا نویسنده و منتقد مستقل مستقر در گرند رپیدز ، میشیگان است. درباره کار او در johnserbaatlarge.com بیشتر بخوانید یا او را در توییتر دنبال کنید: johnserbaبه

کجا پخش شود چشم های مار: GI Joe Originsدیدگاهتان را بنویسید