زوج های همجنسگرا و لزبی چگونه می توانند با ICSI بچه دار شوند؟ – سلامتی


امروزه ، بسیاری از فناوری های کمک باروری برای کمک به بچه دار شدن زوج های نابارور استفاده می شود. وقتی مردم بازدید می کنند مرکز IVF در پنجاب برای اینکه مشاوره باروری بداند کدام روش باروری باید انجام شود ، اغلب با روش IVF یا روش ICSI ارائه می شود. معروف کلینیک ناباروری در لودینا با انجام IVF یا روش ICSI به نتایج باروری بهتری دست می یابد.

بنابراین ، همانطور که احتمالاً حدس زده اید ، در مقاله امروز ما عمیقا در مورد روش Ivf یا ICSI آشنا خواهیم شد

IVF

IVF یک روش کاملاً تهاجمی است زیرا تخمک ها و اسپرم استخراج شده و سپس بارور می شوند. هنگامی که جنین شکل گرفته و انکوبه می شود ، در رحم کاشته می شود تا بارداری طبیعی را پشت سر بگذارد.

ICSI

این روشی است که در آن تخمک از بدن زن خارج نمی شود ، بلکه از شرکت کننده مرد خواسته می شود که نمونه اسپرم را ارائه دهد تا اسپرم سالم انتخاب شود. هنگامی که اسپرم با ویژگی های ایده آل انتخاب شد ، اکنون کار تزریق اسپرم خاص به تخمک ها انجام می شود.

چه زمانی یک زوج باید برای درمان ICSI مراجعه کنند؟

اگر این زوج از هر یک از انواع ناباروری رنج می برند ، باید برای درمان ICSI مراجعه کنند:

  • اسپرم ها در مقادیر جدید زیادی تولید می شوند.
  • اسپرم اصلاً تولید نمی شود.
  • اسپرم های تولید شده کیفیت پایینی دارند.
  • اسپرم به دلیل مشکلات حرکتی نمی تواند تخمک را بارور کند.

ICSI چگونه می تواند به نفع زوج های همجنس باشد؟

همانطور که می دانیم ، زوج های همجنس نمی توانند مراحل طبیعی لقاح را طی کنند. بنابراین ، آنها باید از کمک اسپرم اهدا کننده بهره مند شوند. بنابراین بیایید مواردی از زوج های همجنسگرا را مشاهده کنیم که ممکن است از شانس کافی برای بچه دار شدن با استفاده از تکنیک ICSI برخوردار باشند:

زوج های لزبین

زوج های لزبین ممکن است تخم مرغ با کیفیتی داشته باشند ، اما نمی توانند باردار شوند مگر اینکه تخمک آنها بارور شود. بنابراین ، اسپرم اهدا کننده باید با استفاده از فرایند ICSI تزریق شود.

زوج های همجنسگرا

زوج های همجنسگرا ممکن است اسپرم با کیفیتی داشته باشند ، اما برای رشد جنین به تخمک نیاز دارند. سیم پیچ IVF یک فرایند تهاجمی از راه دور است ، اما گذر از ICSI می تواند راحت و نتیجه گرا باشد.

میدونی؟

با معرفی ART ، افسردگی و سایر مشکلات استرس زوج های نابارور 30 ​​تا 45 درصد کاهش یافته است.

مطمئن باش

شما باید بسیار مطمئن باشید که از درمانگاه مناسب ناباروری استفاده می کنید. اگر این جنبه را شایسته توجه خود نمی دانید ، ممکن است در روش ICSI با شکست مواجه شوید.

ردیف پایین

با درنظر گرفتن توصیه ها و تماس با مرکز باروری ، یک تکلیف خوب (تحقیق) انجام دهید تا کیفیتی را که می توانند در این روش ارائه دهند ارزیابی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید