سناتور آلاسکا ، لورا رینبولد ، مبتلا به COVID-19 است


تست قانون کووید -۱۹ برای یک قانونگذار آلاسکایی که به دلیل امتناع از پوشیدن ماسک توسط یک شرکت هواپیمایی ممنوع اعلام شد.

سناتور ایالتی لورا رینبولد سه شنبه شب در خانه قرنطینه شد ، جایی که به دوستان خود در فیس بوک گفت که از دستورالعمل های CDC برای استفاده از تایلنول “کاملاً تحت تأثیر قرار نمی گیرد” و تصمیم گرفت “دستور” خود را ارائه دهد.

“نوبت من است که رو در رو با کووید مبارزه کنم – بازی ادامه دارد! به نظر شما چه کسی برنده می شود؟ هنگامی که او را کتک می زنم ، من نسخه خود را به شما می گویم ، “نشریه جمهوری خواه گفت ، قبل از اینکه لیست” نسخه “او را برای درمان غیر مجاز ادامه دهد.

“من مقدار زیادی ویتامین ABCD و کوئرستین و روی سیترات مصرف می کنم. ویتامین E و آسپرین برای کاهش لخته شدن. این 57 ساله می نویسد: “من خوشحالم که ایویرمکتین را به عنوان” حمایت کننده “دریافت کردم.

FDA اخیراً نسبت به استفاده از ایورمکتین در انسان یا حیوانات-ضد انگلی که برای درمان عفونت های کرم حلقوی مورد استفاده قرار می گیرد-برای درمان COVID-19 هشدار جدی صادر کرد.

رینبولد در یک پست در رسانه های اجتماعی ، ایویرمکتین را که FDA هشدار داد از آن برای درمان COVID-19 استفاده نکنید ، به عنوان “ضد کوویدر” توصیف کرد.
AP
سناتور آلاسکا دیوید ویلسون نیز مبتلا به COVID-19 است.
سناتور آلاسکا دیوید ویلسون نیز مبتلا به COVID-19 است.
AP

راینبولد در بهار امسال پس از ممنوع الخروجی توسط خطوط هوایی آلاسکا ، خبرساز شد و مجبور شد 750 مایل را طی کند و با یک کشتی به رأی علیه لایحه بهداشت عمومی اضطراری رای دهد. آلاسکا تنها خط هوایی است که از محله آنکوریج به جونو پرواز می کند.

به گزارش آنکوریج دیلی نیوز ، سناتور دیوید ویلسون ، سناتور جمهوریخواه ایالت دوم نیز مثبت تشخیص داد.

دیدگاهتان را بنویسید