با دکتر ملاقات کنید ژیل لامارش – بانک تناسب اندام


یک فرانسوی مناسب

پایگاه خانگی: ماریتا ، جی

زندگی کاری: نایب رئیس پیشرفت دانشگاه در دانشگاه زندگی

زندگی شخصی: ازدواج با دکتر ملیسا بریسکو لامارشه ، متخصص کایروپراکتیک ؛ پدر و پدر بزرگ

سن: قلب جوان 64

دکتر. ژیل لامارش در دبیرستان به صورت رقابتی شروع به دویدن کرد و هرگز به عقب نگاه نکرده است. این شروع تعهد به تناسب اندام و سلامتی بود ، او امروز همچنان به عنوان یک رهبر شلوغ در دانشگاه زندگی در ماریتا از او استقبال می کند. شش سال پیش ، او میزبان اولین Run Lights of Life 5K بود ، مسابقه ای که از طریق صفحه نمایش نور سالانه پردیس که شامل بیش از 1.5 میلیون چراغ LED است ، اجرا می شود.

دکتر می گوید: “این مسابقه مورد علاقه من است.” لامارش “میزبانی آن برای من مناسب است زیرا من بیشتر زندگی خود را رانده ام. اکنون من به دلایل سلامتی و برای حفظ تناسب اندام می دویم. و البته من به عنوان یک فرانسوی غذای خوب را دوست دارم. بنابراین دویدن باعث تناسب اندام من می شود و به من اجازه می دهد از غذاهایی که دوستشان دارم لذت ببرم. ”

مکان مورد علاقه شما برای دویدن چیست؟

“من چندین بار در هفته دویده ام و دوست دارم مسیرهای کوه کنساو را اجرا کنم. با این حال ، وقتی سفر می کنم ، بیشتر دویده و از مسابقات خود برای تجربه یک شهر استفاده می کنم. من به ویژه دویدن در اروپا را دوست دارم – کپنهاگ ، رم ، پاریس. قبل از بیدار شدن بیشتر مردم کاوش می کنم و مردم را می بینم که مغازه های خود را باز می کنند ، پیاده روها را جارو می کنند و برای روز آماده می شوند. تماشای بیدار شدن جهان زیبایی دارد. ”

چگونه مراحل روز خود را طی می کنید؟

“من فکر می کنم مهم است که به خود متعهد باشیم و سلامت خود را در اولویت قرار دهیم. ساختن ورزش و فعالیت روزمره من را از نظر جسمی و روحی سالم نگه می دارد. من نمی خواهم هیچ رکوردی در مسابقات خود بشکند ، اما من آنجا هستم. وقتی روال عادی داشته باشیم که ما را در فرم و تیز نگه دارد ، می توانیم بهتر به رهبران خدمت کنیم. ”

دیدگاهتان را بنویسید