با 100 پرستار بزرگ کارولینای شمالی در سال 2021 در وبلاگ Mission Health – Mission Health آشنا شوید


PHOTO (l to r) اندی اسلیوینسکی ، پرستار بالینی ، جسیکا فوسکو ، کلینیک و جودی لوف ، کلینیک ، پرستار

به عنوان رهبران خدمات ، مراقبت های پرستاری به ما می آموزد که خود را در دیگران بشناسیم ، انسانیت مشترک خود را زنده نگه داریم و از طریق مراقبت های قلب محور بر مراقبت های لحظه ای تمرکز کنیم.

امسال ، Mission Health این فرصت را داشت که سه پرستار ما را به عنوان برندگان 100 جایزه بزرگ مورد تقدیر و تقدیر قرار دهد. سه پرستار بزرگ 100 NC NC برای سال 2021 دارای یک موضوع مشترک برای بهبود عملکرد حرفه ای پرستاران از طریق مدیریت حرفه ای و تصمیم گیری مشترک هستند. هر یک از آنها به روشهای منحصر به فردی در تسهیل پرستاری در بیمارستان میسیون مشارکت داشته اند.

از سال 1989 ، Great 100، Inc. پرستاران تأثیرگذار کارولینای شمالی را با تشخیص 100 پرستار ایالتی که توسط همسالان خود برای این افتخار یکبار در زندگی نامزد شده اند ، می شناسد و تحسین می کند.

با 100 پرستار برتر کارولینای شمالی 2020 از Mission Health آشنا شوید

اندی اسلیوینسکی ، DNP ، RN ، ACNS-BC ، CEN ، CPEN ، TCRN- متخصص پرستار بالینی ، خدمات آسیب شناسی

اندی یک پرستار است که از طریق نوآوری و ابتکارات سلامت ابتکاری با دانش ، مهارتهای ارتباطی مثبت ، صداقت ، اعتماد ، فروتنی ، امید و شجاعت ، نتایج را در عمل و در جامعه به طور پویا تحت تأثیر قرار می دهد. او به عنوان متخصص پرستاران بالینی ، تحقیقات و تحقیقات مستقل و مشارکتی را در رابطه با مراقبت از بیمار آسیب دیده انجام می دهد. اندی در مدیریت مراقبت های پیچیده بیمار و خانواده مشارکت می کند و تجربیات بالینی را در یک برنامه ترومای تازه تأسیس نشان می دهد. آثار اندی در مجلات معتبر از جمله مجله پرستاری اضطراری منتشر شده است و در چندین هیئت ملی خواهرخوانده است.

جسیکا فوسکو ، MSN ، RN ، CPN ، NP-C- پرستار بالینی ، بخش مراقبت های ویژه کودکان

جسیکا اخیراً با انتقال کنگره ماموریت پرستاری به فرمت جلسات مجازی به دلیل COVID-19 ، کار مهم پرستاران را تسهیل کرد ، که منجر به دو برابر شدن حضور شد. جسیکا در دوران ریاست خود در کنگره مدیریت حرفه ای پرستاری ، تغییراتی در میزان دستمزد معلمان ، پیشرفت در افزایش پاداش ها و گواهینامه های آموزشی و ایجاد باشگاه های مجله سه ماهه مشاهده کرد. جسیکا به تازگی چندین طرح اجتماعی را متمرکز کرده است که بر موضوعاتی مانند چاقی کودکان ، گاستروانتریت حاد و بهبود نتایج برای کودکانی که تحت شرایط بی حوصلگی تحت عمل جراحی قرار می گیرند ، تمرکز کرده است. جسیکا به تازگی مدرک کارشناسی ارشد را دریافت کرده است تا پزشک پرستار خانواده شود.

جودی لوف ، BSN ، RNC-OB ، C-EFM ، پرستار بالینی IBCLC ، کار و زایمان

جودی با رهبران پرستاری و کسانی که در همه سطوح و نقشها همکاری می کنند همکاری نزدیکی دارد. او یک رهبر محترم است که تجسم رهبری رسمی است. جودی به عنوان یک پرستار کار و زایمان بالینی و پرستار بالینی CNO ، علاقه زیادی به فرهنگ تعالی دارد که در آن صدای پرستار یک راهنمای الهام بخش است. شور و شوق عفونی و خرد او باعث شد تا دیگران محیطی را برای تمرین مثبت ایجاد کنند که در آن پرستاران مستقل باشند. این واحد در حمایت از روسای شورای واحد پیشرفت کرده و در حال حرکت به سمت مدیریت حرفه ای در سطح بیمارستان به یک نهاد تصمیم گیرنده واقعی ، تعیین اهداف برای آموزش و صدور گواهینامه و مشارکت در فعالیتهای استخدام و حفظ است.

ما از همه پرستاران خود برای تعهد شما در مراقبت از مردم غرب کارولینای شمالی با کیفیت و دلسوزی تشکر می کنیم.دیدگاهتان را بنویسید