[ رژیم کانادایی ] تا بهتر بفهمم که او اصلاً کانادایی نیست


طبق معمول به غذا رسیدم و منتظر ماندم تا غذا آورده شود و مورد حمله قرار گیرد. من یک بطری آب سیب هویج را در مقابل او با یک کاسه ماست دیدم. او نیز نشسته بود و به آنها خیره شده بود. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر اجازه بود تا افطار کند. اما در حقیقت ، او منتظر بود تا ناهار ، که رازیانه چاق و خاله چیلی بود ، با یک غذای برنج سرو شود.

داشتم فکر می کردم چرا او آب سیب هویج را با رازیانه می خورد؟ این سه وجه مشترک چیست؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ والا…

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقابم را با پلو پر کردم و در یک کاسه رازیانه فرو رفتم ، دیدم که او آب سیب و هویج را در دو لیوان با دو فنجان ریخت و گذاشت. دو فنجان می خورد و کنار می گذارد.

نمی توانستم تحمل کنم. وقتی غذا می خوردم ، از او می پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

او گفت: “من نمی توانم ،” انگار صدای او از ته چاه آمده است. در روز چهارم رژیم غذایی ، فقط قرار بود آب میوه و ماست بخورم.

من که چربی گردو را در دهانم مالیده بودم ، پرسیدم: “نهاااااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره گفت. یک فنجان قهوه و یک حبه شکر و یک تکه نان تست.

کم کم نگرانش بودم. الان گفتم باشه؟

او گفت بله.

من هم در ذهنم گفتم که از رنگ زرد صورت شما که با رنگ سال ست شده مشخص است که خوب است.

به طور خلاصه ، متوجه شدم پسر عموی ما توسط رژیم کانادا اسیر شده است. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را تایید نمی کنند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید تا عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

کسی نیست به او بگوید ، ای مرد چاق من ، شما 30 سال است با این همه عظمت و چربی کار می کنید ، اکنون 15 روز است که رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، ها؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم کانادایی تا 15 روز دیگر به وزن ایده آل خود می رسد. و در میان کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خاص خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم حتی اگر تا جایی که می توانستم غذا خورده بودم. آنها برنامه را بسیار سختگیرانه و بی رحمانه نوشتند. اراده واقعاً می خواهد شما به آن پایبند باشید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز به آن غذا می دهند و یک ورقه نان تست به آن اضافه می شود. من شخصا با یک بسته کامل احساس سیری نمی کنم.

برای ناهار ، نیمی از سینه مرغ را با سالاد و آب لیمو پخته یا کبابی بخورید. بیشتر شبیه یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند تکه سوسیس بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز ، یا فقط سالاد کرفس و کلم و سس آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شد ، فردا به خوردن سالاد کرفس محکوم می شوید. مثل اینکه یک شب به شما خواب راحت می دهد. فقط با آب لیمو اصرار کنید. به آن فشار می گویند.

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان پذیرفته بود و مجبور بود دستورات رژیم کانادا را به مدت 12 روز و به مدت 3 روز ، همانطور که می گویند ، رعایت کند تا رژیم تثبیت کننده داشته باشد.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که تعداد بیشتری از آنها وجود دارد. که برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین دیکته کانادایی (مراقب رفتار خود باشید)

در این رژیم تعدادی قانون وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر در یک لحظه شیطان به طور تصادفی به شما برخورد کرد ، یا فراموش کردید که رژیم دارید ، یک شکلات خورده اید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، توسط رژیم کانادا اخراج شده اید و از آن لحظه اخراج شده اید تا به رفتار اشتباه خود فکر کنید. و حق ورود دارید تا دو ماه دیگر هیچ سرزمینی ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

میان وعده T ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

مصرف روزانه غذا را عمداً یا ناخواسته مختل نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما می توانید هر مقدار که می خواهید آب بنوشید. (مردم خودشان می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدای نکرده ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها نباید وارد رژیم کانادا شوند. (خسته نباشید)

شناور کردن حیوانات لاغری کانادایی در آبهای اقیانوس اطلس

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این مشکل در این رژیم مشاهده می شود (البته بسیار سختگیرانه است ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما فقط به طور منظم و دقیقاً به شما می گوید که چه چیزی بخورید. اما محتوای این مواد مغذی اصلاً اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به یک پرس مناسب غذا می افتد.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. از دو منبع اصلی انرژی بدن غفلت می شود و هیچ منطقی در پشت آنها وجود ندارد. از میوه ها خبری نیست البته به جز آب سیب هویج روز چهارم در وسط فسیل ما.
  • صبح ، وعده این مهم ، پادشاه وعده ها در این رژیم به راحتی نادیده گرفته می شود. وعده ای که متابولیسم بدن را آغاز می کند ، آیا می توان با یک حبه قند و یک فنجان قهوه به آن عمل کرد؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است ، که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه زود کچل می شوید.
  • اصلا چند سالتونه؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. رژیم سختی توسط مردم نوشته شده است. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها در حال حاضر چقدر است و به چه وزنی می رسند؟ یک دستور غذا را برای همه چاپ کنید.

حداکثر کالری دریافتی این رژیم به بدن 600 تا 800 کالری است. در حالی که نیاز به کالری در انسان بسته به سن و وضعیت جسمانی آنها بسیار بیشتر از این است. اگر با همان 600 تا 800 کالری مصرف کنید ، آن را خیلی سریع از دست خواهید داد.

  • و یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری است که وعده های روزانه این رژیم دارد. یک روز غذای پر کالری ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات باعث ایجاد شوک بد در بدن می شود.
  • یکی از آثار بد این رژیم غذایی در طول روز شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر خلق و خو ، تمرکز و کارایی تأثیر می گذارد. این پسر عموی شیطانی و سرزنده من به یک عروسک زرد تبدیل شده است که به اشتباه آن را در لباس های رنگی داخل ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد و فرفری. اعصاب بسته شده را حتی با 3 اونس عسل نمی توان خورد.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، چربی را برای یک روز ذخیره می کند و ماهیچه های بد را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضله بر نمی گردد. زیرا چربی مشتاقانه شما را در آغوش می گیرد. مخصوصاً چربی های سرسخت اطراف شکم.
  • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن آب بینابینی خود را به همان شدت از دست می دهد. این به خودی خود دسته ای دیگر از دسته ها مانند سردرد ، سرگیجه و تار را مشاهده می کند ، بنابراین باعث ایجاد عوارض جانبی در آب می شود.
  • به گفته پسر عمویم ، در این مدت تمرینات و ورزش هایی نیز انجام می شد. اما او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزانه خود را با درد انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
  • در هر جایی که در این رژیم نگاه می کنم ، هیچ پایه علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، من مطمئن هستم که والدین آنها کانادایی نبوده اند ، خودشان باور نداشتند که کاهش وزن غیر اصولی که در 15 روز اتفاق می افتد در همان 15 روز باز می گردد؟!

بگذارید آخرین کلمه را همین الان بگوییم:

اگرچه صحبت های زیادی در مورد آسیب و از دست دادن این رژیم انجام شده است ، اما بسیاری از مردم فکر می کردند که این رژیم را انجام دهند و موفق شوند. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند و دلیل محکمی برای اثبات خوب این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط جسمانی مناسبی برای تحمل این 15 روز داشته باشند و خود را به 15 روز محدود کرده و سپس رژیم عادی خود را ادامه داده اند.

اما در اصل ، افراد در این رژیم زمان زیادی را صرف مواجهه با آسیب های آن نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم بد کودک اعتماد کنیم و از روشها و روشهایی که توسط علم تأیید شده است پیروی کنیم. متخصصانی که سالها در حال مطالعه هستند و شمع می خورند تا روزی بتوانند به شما کمک کنند. برای تغییر در شیوه زندگی خود ، اطمینان داشته باشید که آنها نکات لازم را برای کاهش یا حتی افزایش وزن با توجه به شرایط جسمانی شما به شما ارائه می دهند.

هر چه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن اصولی ، خشم مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز شما نیست ، دیگر راه حلی نیست. در حالی که رژیم غذایی سالم و منطقی با تنقلات خوب برای بدن خود ارائه می دهید ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید ذهن شما را سبک کنم: رژیم بدون ورزش باعث نمی شود که بدن شما خوش فرم شود.

حالا می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ تجربه اش کردی؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید